24.08.2013 (13:00)

Placebo "Loud Like Love" - grupa zapowiada nowy album [VIDEO, 2013]Fani Placebo odliczają dni do premiery nowej płyty zespołu. Album "Loud Like Love" trafi na sklepowe półki we wrześniu, tymczasem grupa przygotowała kolejne zapowiedzi krążka.

"Loud Like Love" będzie siódmym studyjnym albumem Placebo. Płyta została nagrana w londyńskim studiu RAK w 2012 i 2013 roku, pod okiem producenta Adama Noble’a i zawiera 10 premierowych utworów. Krążek ukaże się 16 września.

Album “Loud Like Love” będzie dostępny w 5 formatach:

- 3D Lenticular Super Deluxe Box Set
- Limited Edition Deluxe Digi-Pack Version 
- Double 12" Coloured Vinyl Gatefold Edition 
- Standard CD Album 
- Digital 
 
Placebo zagrają przy okazji w Polsce w ramach trasy koncertowej "Loud Like Love". Grupa będzie promować swój najnowszy album. Placebo wystąpią 12 listopada na Torwarze w Warszawie.

Ceny biletów:

154 zł - płyta
187 zł - trybuny i golden circle
275 zł - golden circle early entrance

Grupa Placebo wydała do tej pory sześć albumów studyjnych i sprzedała ponad 12 milionów płyt na całym świecie. Debiutancki krążek grupy zatytułowany po prostu "Placebo" i wydany w 1996 r, pokrył się złotem w Wielkiej Brytanii i platyną we Francji. Od tego czasu zespół cieszy sią coraz większymi sukcesami na całym świecie dzięki niepowtarzalnej mieszance muzycznej i znakomitym występom na żywo. Placebo jest jednym z najważniejszych zespołów rockowych ostatniej dekady. W 2009 roku grupa otrzymała nagrodę MTV Europe Music Award w kategorii ‘Best Alternative’ act. Ich ostatni album studyjny - “Battle for the Sun” osiągnął numer 1 w 10 krajach, należał do pierwszej piątki w 20 innych i przez dwa tygodnie zajmował pierwsze miejsce na Billboard European Album Charts.  
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz