24.08.2013 (13:00)

Placebo "Loud Like Love" - grupa zapowiada nowy album [VIDEO, 2013]Fani Placebo odliczają dni do premiery nowej płyty zespołu. Album "Loud Like Love" trafi na sklepowe półki we wrześniu, tymczasem grupa przygotowała kolejne zapowiedzi krążka.

"Loud Like Love" będzie siódmym studyjnym albumem Placebo. Płyta została nagrana w londyńskim studiu RAK w 2012 i 2013 roku, pod okiem producenta Adama Noble’a i zawiera 10 premierowych utworów. Krążek ukaże się 16 września.

Album “Loud Like Love” będzie dostępny w 5 formatach:

- 3D Lenticular Super Deluxe Box Set
- Limited Edition Deluxe Digi-Pack Version 
- Double 12" Coloured Vinyl Gatefold Edition 
- Standard CD Album 
- Digital 
 
Placebo zagrają przy okazji w Polsce w ramach trasy koncertowej "Loud Like Love". Grupa będzie promować swój najnowszy album. Placebo wystąpią 12 listopada na Torwarze w Warszawie.

Ceny biletów:

154 zł - płyta
187 zł - trybuny i golden circle
275 zł - golden circle early entrance

Grupa Placebo wydała do tej pory sześć albumów studyjnych i sprzedała ponad 12 milionów płyt na całym świecie. Debiutancki krążek grupy zatytułowany po prostu "Placebo" i wydany w 1996 r, pokrył się złotem w Wielkiej Brytanii i platyną we Francji. Od tego czasu zespół cieszy sią coraz większymi sukcesami na całym świecie dzięki niepowtarzalnej mieszance muzycznej i znakomitym występom na żywo. Placebo jest jednym z najważniejszych zespołów rockowych ostatniej dekady. W 2009 roku grupa otrzymała nagrodę MTV Europe Music Award w kategorii ‘Best Alternative’ act. Ich ostatni album studyjny - “Battle for the Sun” osiągnął numer 1 w 10 krajach, należał do pierwszej piątki w 20 innych i przez dwa tygodnie zajmował pierwsze miejsce na Billboard European Album Charts.  
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • AC/DC - SHOT IN THE DARK: tak brzmi nowy utwór kultowej grupy

  2020-10-01
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. Teraz otrzymaliśmy pierwszą muzyczną zajawkę!
 • Rob Halford zaśpiewałby z Lady Gagą. Jakie piosenki mogliby wykonać?

  2020-10-01
  Rob Halford dołączył do grona muzyków rockowych i metalowych, którzy są oczarowani Lady Gagą. Frontman Judas Priest podkreślił, że mógłby zaśpiewać coś wspólnie z wokalistką.
 • Ogromna drukarka 3D, zaczęła tworzyć domy z betonu! To ogromny rozwój w budownictwie

  2020-10-01
  Technologia drukarek 3D rozwija się niesamowicie szybko i wygląda na to, że technologia wchodzi na stałe do kolejnych branży. Tym razem pokazano, że z drukarek 3D można drukować betonowe domy.
 • Mężczyzna, który wytatuował całe swoje ciało, stracił pracę w przedszkolu. Wszystko przez wygląd

  2020-10-01
  Sylvain Helaine, który ma praktycznie całe ciało pokryte tatuażami, stracił pracę w przedszkolu. Powodem był wygląda, a w zasadzie to, że pewien chłopiec miał koszmary przez wygląd Sylvaina.  
 • DZIEŃ POLSKIEJ MUZYKI W ESCE ROCK: 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-10-01
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz