Dominik Pajewski

23.01.2018 (12:41)

Pistolet na kulki, kradzież papugi i ucieczka wózkiem inwalidzkim – rabuś z Limanowej jak Gang Olsena!Pewien 17-latek z Limanowej postanowił chyba pobić rekord w absurdalnym łamaniu prawa. Napad z pistoletem na kulki, kradzież wózka inwalidzkiego i ucieczka wózkiem inwalidzkim, to tylko kilka z wykroczeń.

Trzeba przyznać, że pewien 17-latek z Limanowej wykazał się ogromną kreatywnością, jeśli chodzi o temat zbrodni. Warto zaznaczyć, że wszystko zdarzyło się jednego dnia, ale zacznijmy po kolei...

Rosyjski kosmita rapuje Kazika - tajemnica odkryta po 15 latach!


Najpierw młody 'geniusz zbrodni', wszedł do apteki z pistoletem na kulki i chciał sterroryzować aptekarkę. Gdy kobieta odmówiła wydania zawartości kasy, ten strzelił i uciekł, oczywiście nikomu nic się nie stało. 

 

To nie koniec, następnie chłopak ukradł elektryczny wózek inwalidzki i próbował nim uciec, na jego nieszczęście, właściciele zorientowali się i zaczęli go gonić. 17-latek zorientował się, że raczej daleko nie ucieknie, także porzucił wózek i dalej poszedł pieszo. Wszystko zarejestrował monitoring:
 

Policjanci szybko namierzyli młodego rozrabiakę i gdy tylko weszli do mieszkania w którym przebywał, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Chłopak posiadał papugę falistą, która jak się udało ustalić, ukradł z Domu Pomocy Społecznej. Jeżeli uważacie, że nie da się bardziej, to dodamy tylko fakt, że nastolatek jest poszukiwany przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z którego uciekł aż 23 razy! Nie da się chyba tego przebić...

Syn Kasi Nosowskiej jest przystojniakiem! Czy podobny jest do mamy? [FOTO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz