Dominik Pajewski

23.01.2018 (12:41)

Pistolet na kulki, kradzież papugi i ucieczka wózkiem inwalidzkim – rabuś z Limanowej jak Gang Olsena!Pewien 17-latek z Limanowej postanowił chyba pobić rekord w absurdalnym łamaniu prawa. Napad z pistoletem na kulki, kradzież wózka inwalidzkiego i ucieczka wózkiem inwalidzkim, to tylko kilka z wykroczeń.

Trzeba przyznać, że pewien 17-latek z Limanowej wykazał się ogromną kreatywnością, jeśli chodzi o temat zbrodni. Warto zaznaczyć, że wszystko zdarzyło się jednego dnia, ale zacznijmy po kolei...

Rosyjski kosmita rapuje Kazika - tajemnica odkryta po 15 latach!


Najpierw młody 'geniusz zbrodni', wszedł do apteki z pistoletem na kulki i chciał sterroryzować aptekarkę. Gdy kobieta odmówiła wydania zawartości kasy, ten strzelił i uciekł, oczywiście nikomu nic się nie stało. 

 

To nie koniec, następnie chłopak ukradł elektryczny wózek inwalidzki i próbował nim uciec, na jego nieszczęście, właściciele zorientowali się i zaczęli go gonić. 17-latek zorientował się, że raczej daleko nie ucieknie, także porzucił wózek i dalej poszedł pieszo. Wszystko zarejestrował monitoring:
 

Policjanci szybko namierzyli młodego rozrabiakę i gdy tylko weszli do mieszkania w którym przebywał, nie mogli uwierzyć własnym oczom. Chłopak posiadał papugę falistą, która jak się udało ustalić, ukradł z Domu Pomocy Społecznej. Jeżeli uważacie, że nie da się bardziej, to dodamy tylko fakt, że nastolatek jest poszukiwany przez Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy z którego uciekł aż 23 razy! Nie da się chyba tego przebić...

Syn Kasi Nosowskiej jest przystojniakiem! Czy podobny jest do mamy? [FOTO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot w Polsce 2020 - DATA i informacje o BILETACH na koncert w Łodzi

  2019-08-22
  Koncert Slipknot w Polsce w 2020 roku ogłoszony! Poznajcie szczegóły występu zespołu, który pod przewodnictwem Coreya Taylora, zagra po raz kolejny w naszym kraju.
 • Metallica - Sen o Warszawie. Tak wypadł cover na PGE Narodowym [WIDEO]

  2019-08-22
  Tradycją stało się, że Metallica na trasie, wykonuje cover numeru z danego regionu. Nie inaczej było w Polsce, gdzie na PGE Narodowym wybrzmiał 'Sen o Warszawie' Czesława Niemena. 
 • We Will Rock You zagrane przez 1000 muzyków. Takiego coveru Queen jeszcze nie było [WIDEO]

  2019-08-21
  Queen to jeden z tych zespołów, które często są przerabiane, a po premierze filmu 'Bohemian Rhapsody', ilość coverów wzrasta. Tym razem, postanowiono jednak przerobić muzykę zespołu i to przy udziale 1000 osób!
 • Foo Fighters - nowa płyta: muzycy zdradzają pierwsze szczegóły

  2019-08-21
  Foo Fighters nie należą do zespołów, które zwlekają z wydaniem nowego albumu. Jak się okazało, zespól poczynił pierwsze kroki w stronę nowego wydawnictwa, 
 • Metallica - Warszawa 2019 - godzina koncertu. O której gra zespół?

  2019-08-21
  Metallica w Warszawie - godzina o której gra zespół. Na EskaROCK.pl znajdziecie szczegółowe informacje na temat czasówki koncertu na PGE Narodowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz