Anna Skalik

08.03.2016 (10:16)

Piosenka z reklamy CCC 2016 - jak się nazywa i kto ją śpiewa? Sprawdź tytuł i autora!Jak się nazywa piosenka z reklamy CCC 2016? Jeśli już widzieliście tę reklamę, to na pewno radosny kawałek zapadł Wam w pamięć, ale nie wiecie, kto go stworzył, sprawdźcie! Oto tytuł i twórca kawałka z reklamy CCC.

Piosenki z reklam mają to do siebie, że szybko zapadają w naszej pamięci. Nic dziwnego, w końcu o to chodzi. raz zasłyszany kawałek chodzi za nami całe dnie, ale najczęściej niestety nie wiemy, co to za numer. Na EskaROCK.pl mamy dla Was cykl o piosenkach z reklam! Każdy sympatycznie brzmiący, lekki rockowy kawałek z reklamy na pewno znajdziecie u nas. Tym razem na tapecie piosenka z najnowszej reklamy marki CCC. Kobiecy wokal, muzyka w stylu amerykańskiego popu z lat 60. ubiegłego stulecia... O kogo może chodzić? To Nancy Sinatra. Córka bardziej znanego Franka Sinatry. Jej najpopularniejszym utworem jest These boots are made for walking. I właśnie ten kawałek został wykorzystany w reklamie CCC. Pasuje idealnie:)

A tu prezentujemy Wam, o który kawałek chodzi. Oto numer w w oryginalnej aranżacji.

Piosenka z reklamy CCC
Piosenka z reklamy Żywca 2016. Posłuchaj i sprawdź, kto zrobił muzykę!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pull The Wire - premiera teledysku “Upadek”

  2020-02-14
  Pull The Wire przedstawia najnowszy teledysk do utworu „Upadek”, otwierającego ich najnowszą EPkę „Sztuka przemijania”. Jest to drugi klip promujący tę płytę.
 • Top 5 najbardziej porąbanych gier na świecie

  2020-02-14
  Tym razem SuperNerd, czyli Damian "Wilku" Wilczyński zaprezentuje Wam 5 najbardziej porąbanych gier na świecie.
 • Kinga Rusin - najlepsze memy nawiązujące do imprezy w Hollywood

  2020-02-14
  Zdjęcie Kingi Rusin obiegło całą Polskę i kawałek świata, a co za tym idzie, stało się ogromnym memem. Zebraliśmy w jednym miejscu najlepsze memy, które zabawnie opisują całą sytuację.
 • Ozzy opowiedział, że zmaga się z chorobą Parkinsona od wielu lat

  2020-02-14
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią
 • Mieszkaniec Sosnowca trafi do więzienia za zawartość lodówki

  2020-02-14
  Sosnowiec jest miejscem wyjątkowym, które nie tylko słynie z memów, ale również z rzeczy totalnie dziwnych i nieprawdopodobnych. No bo jak nazwać sytuację, gdy gość zostaje zatrzymany przez policję, przez zawartość lodówki. Warto jednak zaznaczyć, że nie byle jaką zawartość lodówki.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz