Anna Skalik

08.03.2016 (10:16)

Piosenka z reklamy CCC 2016 - jak się nazywa i kto ją śpiewa? Sprawdź tytuł i autora!Jak się nazywa piosenka z reklamy CCC 2016? Jeśli już widzieliście tę reklamę, to na pewno radosny kawałek zapadł Wam w pamięć, ale nie wiecie, kto go stworzył, sprawdźcie! Oto tytuł i twórca kawałka z reklamy CCC.

Piosenki z reklam mają to do siebie, że szybko zapadają w naszej pamięci. Nic dziwnego, w końcu o to chodzi. raz zasłyszany kawałek chodzi za nami całe dnie, ale najczęściej niestety nie wiemy, co to za numer. Na EskaROCK.pl mamy dla Was cykl o piosenkach z reklam! Każdy sympatycznie brzmiący, lekki rockowy kawałek z reklamy na pewno znajdziecie u nas. Tym razem na tapecie piosenka z najnowszej reklamy marki CCC. Kobiecy wokal, muzyka w stylu amerykańskiego popu z lat 60. ubiegłego stulecia... O kogo może chodzić? To Nancy Sinatra. Córka bardziej znanego Franka Sinatry. Jej najpopularniejszym utworem jest These boots are made for walking. I właśnie ten kawałek został wykorzystany w reklamie CCC. Pasuje idealnie:)

A tu prezentujemy Wam, o który kawałek chodzi. Oto numer w w oryginalnej aranżacji.

Piosenka z reklamy CCC
Piosenka z reklamy Żywca 2016. Posłuchaj i sprawdź, kto zrobił muzykę!

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czarna Wdowa - premiera przesunięta. Czemu taką decyzję podjął Marvel?

  2020-09-24
  Premiera 'Czarnej Wdowy' jest wyczekiwana przez fanów komiksowego uniwersum. Film będzie też zwieńczeniem historii postaci, która obrazowała Scarlett Johansson. Okazuje się, że premiera produkcji została przesunięta.
 • Weekend na bulwarach i Okręgu 26.09 - 27.09.20

  2020-09-24
  Na okrągło (za)dzieje się też na Okręgu! Warto więc się tam zakręcić – zwłaszcza, że to już ostatni weekend z karuzelą atrakcji!
 • Zagraj z mistrzami - bezpłatne warsztaty muzyczne z M. Piekarczykiem i W. Cugowskim w Łódzkim Domu Kultury

  2020-09-24
  Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury, które odbędą się 26-27 września 2020 r.
 • Przedwieczni Jacka Kirby’ego po raz pierwszy w Polsce!

  2020-09-24
  Album Przedwieczni (The Eternals) autorstwa legendy amerykańskiego komiksu, Jacka Kirby’ego, to pierwszy tom ekskluzywnej kolekcji Marvel Limited, przygotowanej przez wydawnictwo Egmont Polska z myślą o koneserach komiksowej klasyki. Ta limitowana kolekcja wyróżnia się specjalnym, powiększonym formatem i jest wyjątkową okazją do poznania tytułowej drużyny superbohaterów tuż przed ich debiutem w filmowym uniwersum Marvela (MCU). Album ukazał się 23 września br.
 • Mark Chapman przeprasza Yoko Ono za to, że zabił Johna Lennona: chciałem być sławny

  2020-09-24
  Mark Chapman złożył wniosek o warunkowe zwolnienie z odbywania kary. Gdy odbywało się przesłuchanie i padło pytanie o motyw zbrodni, Chapman wszystkich mocno zaskoczył.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz