Daniel Wardziński

24.09.2014 (11:28)

Pink Floyd - pierwszy fragment Endless River, posłuchaj jak zabrzmi nowa płyta Pink Floyd [AUDIO]Nowa płyta Pink Floyd coraz bliżej. Dostaliśmy pierwszy fragment Endless River, teraz mamy szansę posłuchać czego dokładnie spodziewać się po nadchodzącym, eksperymentalnym projekcie legend rocka z Pink Floyd.

Pink Floyd zaprezentowali pierwszy fragment Endless River, nowego, oczekiwanego na całym Świecie albumu, który będzie pierwszym oficjalnym krążkiem w dyskografii Pink Floyd od 1994 roku. Wczoraj po raz pierwszy zobaczyliśmy okładkę albumu oraz poznaliśmy tracklistę materiału, dziś już możemy posłuchać muzycznej zapowiedzi nadchodzącej płyty. Jak będzie brzmiał nowy album Pink Floyd? Od dawna wiemy, że nietypowo. Teraz możemy się przekonać.

>>> Pink Floyd - Endless River - oficjalna okładka i tracklista albumu Legend Rocka <<<

Płyta Endless River ukaże się w całości już 10 listopada. Przypomnijmy, że to odświeżony materiał z sesji nagraniowych z 1994 roku, kiedy równolegle do pracy nad Division Bell Pink Floyd chcieli poeksperymentować. Z Davidem Gilmourem i Nickiem Masonem pracował również Ś.P. Rick Wright pamięci którego ma być poświęcone Endless River. Udziału w nagraniach ani wówczas, ani teraz nie podjął Roger Waters.

To zaldwie 30-sekundowy fragment nowego albumu Pink Floyd, ale oczywiście charakterystyczne brzmienie gitary od razu nasuwa każdemu z fanów przyjemne skojarzenia. Do premiery coraz bliżej!


 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Linkin Park udostępnili rzadki materiał z nagrań klipu 'One Step Closer' [WIDEO]

  2020-10-29
  20-lecie debiutanckiego albumu Linkin Park, jest idealną okazją do wspomnień i udostępniania archiwalnych materiałów. Tym razem do sieci trafił niepublikowany materiał, który ukazuje, jak powstawał klip do numeru 'One Step Closer'.
 • Rob Halford potwierdza, że powstanie płyta z Nergalem!

  2020-10-29
  O wspólnym projekcie Nergala i Roba Halforda mówiło się jakiś czas temu, jednak wszyscy traktowali to bardziej jako plotkę. W końcu sam frontman Judas Priest wypowiedział się na temat ewentualnego duetu.
 • Stardust: do sieci trafił trailer filmu o Davidzie Bowie [WIDEO]

  2020-10-29
  Film o Davidzie Bowie zapowiadano od dłuższego czasu, jednak w pewnym momencie temat ucichł. W końcu otrzymaliśmy pierwszą zapowiedź filmu 'Stardust' i datę premiery.
 • Co tam w środku gra? Luxtorpeda - Anno Domini MMXX I WINYL 'MyWasWyNas' (UNBOXING)

  2020-10-28
  Po 4 latach od wydania albumu 'MYWASWYNAS', Luxtorpeda powraca z nowym albumem. W cyklu 'Co tam w środku gra?' sprawdzamy jak wydany jest krążek 'Anno Domini MMXX' oraz winylowe wydanie 'My Was Wy Nas'.
 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz