Dominik Pajewski

18.11.2019 (11:44)

Pierwszy menager Metalliki, wspomina swoją reakcję na zespółMetallica do dzisiaj zaskakuje wiele osób i wygląda na to, że zespół był od samego początku działalności czymś wyjątkowym. Tak wynika ze wspomnień pierwszego menagera zespołu.

Metallica po dziś dzień jest fenomenem na skalę światową i nie zmienia się to od wielu, wielu lat. Grupa gra trasę za trasę i cały czas budzi wiele zainteresowania wśród ludzi, którzy nawet nie są fanami ciężkiego grania. A jakie wrażenie zespół zrobił na Jonie Zazuli, który był pierwszym menagerem grupy?
 

TILL LINDEMANN SKOMENTOWAŁ SPRAWĘ ZWIĄZANĄ Z POBICIEM MĘŻCZYZNY W BARZE


Pierwszy menager Metalliki, wspomina swoją reakcję na zespół

W wywiadzie dla 'Heavy Consequence', Zazula przyznał:

Powiedziałem: „Co to, kur*a, jest?To było niesamowite. Stałem oniemiały, bo muzyka była całym moim życiem. Z samej kaset demo czułem, że tego właśnie potrzebuje Ameryka. Stwierdziłem, że muszę się nimi zająć. (...) Nie wydawaliśmy na  płyty od 150 tysięcy do 500 tysięcy dolarów, raczej było to od 36 tysięcy do 40 tysięcy. Dzisiaj można płytę nagrać za 3 tysiące do 10 tysięcy dolarów, ale trzeba mieć pieniądze na promocję. A promocja nie oznacza samej obecności w sieci. Potrzebujesz wielkich zdjęć zespołu, które będą rzucały się w oczy dosłownie, gdzie spojrzysz.

NERGAL PODAŁ NIEPRAWDZIWĄ INFORMACJĘ DO MEDIÓW. WCALE NIE WYRZUCONO GO Z SIŁOWNI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz