Dominik Pajewski

20.03.2019 (14:28)

Pewnego razu w Hollywood - trailer nowego filmu Quentina Tarantino [WIDEO]Nowy film Quentina Tarantino wywołuje wiele emocji jeszcze przed premierą. Jakiś czas temu dostaliśmy pierwsze ujęcia z planu, które pokazują klimat, jaki zapanuje w filmie 'Pewnego razu w Hollywood'. Później ujawniono, kto zagra Romana Polańskiego oraz Charlesa Mansona, a teraz do sieci trafił trailer filmu 'Pewnego razu w Hollywood'!

Quentin Tarantino znany jest z tego, że gdy pracuje przy nowym filmie, to cała koncepcja jest bardzo spójna i przemyślana. Wiadomo, że film 'Pewnego razu w Hollywood', umiejscowiony będzie na przełomie lat 60. i 70., a tłem do wydarzeń będzie masakra w domu Romana Polańskiego


Tarantino ujawnia, dlaczego Kurt Cobain podziękował mu na płycie
Główną rolę zagra Leonardo DiCaprio, który wcieli się w zmęczonego i trochę wypalonego aktora, a jego agentem i przyjacielem będzie postać grana przez Brada Pitta. W sąsiedztwie postaci DiCaprio znajdować ma się dom Polańskiego, w którym sekta Charlesa Mansona urządzi masakrę. Warto dodać, że w postać żony reżysera, Sharon Tate, wcieli się Margot Robbie.


 

Trailer nowego filmu Quentina Tarantino - zobacz zapowiedź 'Pewnego razu w Hollywood'

Wiele osób czeka na to, co Quentin Tarantino tym razem pokaże w filmie i okazuje się, że czeka nas pełny akcji, mocny film reżysera, w którym nie zabraknie specyficznego humoru. Tak w skrócie można opisać 'Pewnego razu w Hollywood' Zobaczcie trailer nowego filmu Quentina Tarantino:

 

Kiedy premiera 'Pewnego razu w Hollywood'?

Premiera 'Pewnego razu w Hollywood', została zaplanowana na 26 lipca 2019. będzie to 9. film Quentina Tarantino.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole! Czego dowiedzą się o legendarnych zespołach uczniowie?

  2019-09-18
  Lekcje o Queen i Nirvanie w szkole, to marzenie wszystkich uczniów, którzy dorastają przy twórczości zespołów. Okazuje się, że dla niektórych ten sen już niedługo się spełni! Mowa o uczniach w rosyjskich szkołach. Portal meduza.io podaje, że Ministerstwa Kultury oraz oświaty Federacji Rosyjskiej stworzyły listę rekomendowanych dzieł również z zakresu muzyki rockowej! O czym będą się uczyć? 
 • Rock Am Ring i Rock Im Park 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na największym rockowym festiwalu?

  2019-09-18
  Rock Am Ring i Rock Im Park to największe rockowe festiwale w Europie z niesamowitym programem. Do Niemiec zjeżdżają największe gwiazdy gitarowych brzmień tworząc jedyną w swoim rodzaju atmosferę. Kto wystąpi na Rock Am Ring i Rock Im Park 2020? Sprawdźcie listę artystów, którzy pojawią się na festiwalu. Artykuł jest aktualizowany.
 • Dave Mustaine szczerze o nowotworze. Co zdradził na temat swojej choroby?

  2019-09-18
  W czerwcu 2019 Dave Mustaine ogłosił w mediach społecznościowych, że cierpi na nowotwór gardła. Fani bardzo przeżyli tę wiadomość, jednak artysta nie zamierza się poddawać. Lider Megadeth do sprawy podszedł bardzo poważnie. Jaki jest jego stan zdrowia? Co z koncertami zespołu w kolejnych latach? 
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-09-18
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2019-09-17
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz