Dominik Pajewski

16.08.2019 (12:11)

Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a LeeW nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.

nowym filmie Quentina Tarantino nie brakuje nawiązań do prawdziwych wydarzeń oraz postaci, które naprawdę żyły. Oprócz Romana Polańskiego i Sharon Tate, w filmie zobaczymy również postać Bruce'a Lee, której przedstawienie zostało skrytykowane przez córkę mistrza sztuk walki. O co chodzi?


Shannon Lee
uznała, że jej ojciec został ukazany jako 'arogancki dupek', co kompletnie mija się z prawdą i jest obrażające. Chodzi o scenę, gdzie Bruce Lee wyzywa na pojedynek jednego z głównych bohaterów, jednocześnie przegrywając. Aktor wcielający się w mistrza sztuk walki, bronił kreacji, jednak teraz w dyskusję włączył się także Quentin Tarantino.

Quentin Tarantino staje w obronie przedstawienia Bruce'a Lee w swoim nowym filmie

Podczas konferencji w Moskwie, Tarantino opowiedział o swojej wizji bardzo dokładnie:

Bruce Lee był swego rodzaju aroganckim facetem. Jeśli chodzi o sposób, w jaki mówił, to ja nie wymyśliłem tutaj zbyt wiele. Sam słyszałem część jego wypowiedzi. Ludzie mówią: „Bruce nigdy nie powiedział, że mógłby pobić Muhammada Alego” - cóż, owszem, powiedział. I to nie tylko on, ale także jego żona Linda Lee, która zamieściła to w swojej pierwszej biografii.

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCE


'Pewnego razu... w Hollywood' trafi do polskich kin 16 sierpnia 2019
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz