Dominik Pajewski

16.08.2019 (12:11)

Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a LeeW nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.

nowym filmie Quentina Tarantino nie brakuje nawiązań do prawdziwych wydarzeń oraz postaci, które naprawdę żyły. Oprócz Romana Polańskiego i Sharon Tate, w filmie zobaczymy również postać Bruce'a Lee, której przedstawienie zostało skrytykowane przez córkę mistrza sztuk walki. O co chodzi?


Shannon Lee
uznała, że jej ojciec został ukazany jako 'arogancki dupek', co kompletnie mija się z prawdą i jest obrażające. Chodzi o scenę, gdzie Bruce Lee wyzywa na pojedynek jednego z głównych bohaterów, jednocześnie przegrywając. Aktor wcielający się w mistrza sztuk walki, bronił kreacji, jednak teraz w dyskusję włączył się także Quentin Tarantino.

Quentin Tarantino staje w obronie przedstawienia Bruce'a Lee w swoim nowym filmie

Podczas konferencji w Moskwie, Tarantino opowiedział o swojej wizji bardzo dokładnie:

Bruce Lee był swego rodzaju aroganckim facetem. Jeśli chodzi o sposób, w jaki mówił, to ja nie wymyśliłem tutaj zbyt wiele. Sam słyszałem część jego wypowiedzi. Ludzie mówią: „Bruce nigdy nie powiedział, że mógłby pobić Muhammada Alego” - cóż, owszem, powiedział. I to nie tylko on, ale także jego żona Linda Lee, która zamieściła to w swojej pierwszej biografii.

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCE


'Pewnego razu... w Hollywood' trafi do polskich kin 16 sierpnia 2019
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jestem Twoim Starym – startuje nowy, alternatywny kanał dla ojców (i nie tylko)

  2019-10-15
  To NIE JEST kolejny nudny blog o rodzicielstwie. Nie będzie tu maluszków i pępuszków, pastelowego świata małych bombelków. To znaczy będzie o rodzicielstwie, ale w zdecydowanie innej formie. Twój Stary, to alternatywa dla ojców i czas by posłuchali, jak inni, doświadczeni ojcowie mówią o codzienności z dziećmi, która nie zawsze jest kolorowa...
 • Muniek Staszczyk pierwszy raz od wylewu. Muzyk umieścił specjalne wideo

  2019-10-15
  Muniek Staszczyk postanowił pierwszy raz wypowiedzieć się publicznie. Artysta powiedział kilka słów na temat choroby i swoich planów na przyszłość.
 • Gorgonzolla zaprasza na 'Konsumpcję'. Szczegóły premierowego koncertu zespołu w Warszawie

  2019-10-15
   19 października, warszawska grupa będzie świętowała premierę swojego drugiego albumu. Krążek 'Konsumpcja', zostanie odegrany w całości podczas specjalnego koncertu.
 • Przemówienie Grety Thunberg zostało przerobione na klimat Rage Against The Machine [WIDEO]

  2019-10-15
  Młoda aktywistka Greta Thunberg, jest na językach wszystkich, a jej przemówienie w wersji metalowej stało się prawdziwym hitem. Jeżeli spodobała się Wam metalowa wersja Grety, to musicie wiedzieć, że w sieci pojawiła się wersja w klimacie Rage Against The Machine.
 • Najdziwniejsze rzeczy na Google Street View, które wywołują dreszcze

  2019-10-15
  Google Maps zaskoczyło już nie raz licznymi absurdami, ukrytymi miejscami, przerażającymi oraz zabawnymi sytuacjami, które zostały przez przypadek uwiecznione. Wybraliśmy klika ujęć z Google Street View, które przyprawiają o dreszcze.
 • Wiedźmin w Cyberpunk 2077. Pewien fan postanowił umieścić postaci w nowej rzeczywistości

  2019-10-15
  Wiedźmin i Cyberpunk 2077 to dwa tytuły, którymi zarządza CD PROJEKT RED i spokojnie można powiedzieć, ze są to prawdziwe hity. Pewien fan postanowił połączyć oba światy w swoich specjalnych grafikach.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz