Dominik Pajewski

16.08.2019 (12:11)

Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a LeeW nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.

nowym filmie Quentina Tarantino nie brakuje nawiązań do prawdziwych wydarzeń oraz postaci, które naprawdę żyły. Oprócz Romana Polańskiego i Sharon Tate, w filmie zobaczymy również postać Bruce'a Lee, której przedstawienie zostało skrytykowane przez córkę mistrza sztuk walki. O co chodzi?


Shannon Lee
uznała, że jej ojciec został ukazany jako 'arogancki dupek', co kompletnie mija się z prawdą i jest obrażające. Chodzi o scenę, gdzie Bruce Lee wyzywa na pojedynek jednego z głównych bohaterów, jednocześnie przegrywając. Aktor wcielający się w mistrza sztuk walki, bronił kreacji, jednak teraz w dyskusję włączył się także Quentin Tarantino.

Quentin Tarantino staje w obronie przedstawienia Bruce'a Lee w swoim nowym filmie

Podczas konferencji w Moskwie, Tarantino opowiedział o swojej wizji bardzo dokładnie:

Bruce Lee był swego rodzaju aroganckim facetem. Jeśli chodzi o sposób, w jaki mówił, to ja nie wymyśliłem tutaj zbyt wiele. Sam słyszałem część jego wypowiedzi. Ludzie mówią: „Bruce nigdy nie powiedział, że mógłby pobić Muhammada Alego” - cóż, owszem, powiedział. I to nie tylko on, ale także jego żona Linda Lee, która zamieściła to w swojej pierwszej biografii.

ŚWIATOWA PREMIERA MUZYKI Z SERIALU 'CZARNOBYL' W POLSCE


'Pewnego razu... w Hollywood' trafi do polskich kin 16 sierpnia 2019
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Imprezy masowe w Polsce - wytyczne dla organizatorów zostały opublikowane

  2020-06-04
  Imprezy masowe w Polsce mogą się odbywać, jednak z ogromnymi obostrzeniami, które zostały wprowadzone przez koronawirusa. Co się zmieni? Jak będą wyglądały koncerty w najbliższych miesiącach?
 • Bill Kelliher z Mastodon o powrocie do grania: Będziemy ostatnią gałęzią przemysłu, która powróci do gry

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat, jednak coś zaczyna się pomału dziać i wygląda na to, że kolejne gałęzie gospodarki wracają na właściwe tory. Niestety, temat dużych koncertów jest cały czas oddalony i ciężko powiedzieć, kiedy wszystko wróci do normy.
 • twenty one pilots wrzucili klip, w którym powracają do lat 80-tych

  2020-06-04
  twenty one pilots cały czas zaskakują swoich fanów, pokazując, że ich pomysł praktycznie się nie kończą. Tym razem, duet wrzucił klip inspirowany latami 80-tymi.
 • Chester Bennington śpiewający Nirvanę za młodu. Wzruszające nagranie podbija sieć

  2020-06-04
  Od śmierci Chestera Benningtona mija 3 lata, jednak fani nadal nie mogą pogodzić się z tym, że artysty nie ma już wśród nas. W sieci pojawiło się specjalne nagranie, gdzie można usłyszeć młodego wokalistę, który wykonuje numer Nirvany.
 • Seks z osobą, z którą się nie mieszka jest przestępstwem! Wszystko z powodu koronawirusa

  2020-06-04
  Pandemia koronawirusa jest trudnym czasem dla wszystkich i jak się okazuje, nowe obostrzenia czasami bywają bardzo szczegółowe. Jednym z nich jest zakaz seksu z osobą, z którą się nie mieszka, ponieważ traktowane jest to jako przestępstwo.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz