Dominik Pajewski

08.10.2019 (16:04)

Pewna para, została przyłapana przez Google Street View, podczas nietypowej sytuacjiGoogle Street View to często bardzo przydatne narzędzie, które często pomaga znaleźć jakieś miejsce w obcym mieście. Dokładność Google jest jednak czasami aż za duża, o czym przekonała się pewna para.

Google Street View to narzędzie, które z roku na rok jest coraz dokładniejsze i dzięki temu niesamowicie pomocne. Oczywiście, zdarzają się zabawne wpadki związane z usługą, a chodzi tu często o mistrzów drugiego planu, lub ludzi, którzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Pewna para należy do tej drugiej grupy i chyba nie chciała mieć takiej 'pamiątki'.

METALLICA ROZPOCZĘŁA ODLICZANIE. O CO CHODZI?


Pewna para, została przyłapana przez Google Street View, podczas nietypowej sytuacji

Pewna para, postanowiła wybrać się na Shantian Road niedaleko tajwańskiego miasta Taichung. Wiadomo, miejsce oddalone od ludzi, cisza i spokój, można oddać się miłosnym igraszkom. No właśnie, nie do końca, ponieważ akurat w tym czasie przejeżdżali fotografowie Google, którzy uchwycili doniosły moment. 

Na zdjęcie natrafił pewien gość, który przeglądał zdjęcia z okolicy i gdy myślał, że widzi zwierzęta, zobaczył co jest faktycznie na zdjęciu. Gdy tylko Google dowiedziało się o fotografii, szybko je usunęło, jednak w internecie nic nie ginie
 


Jak widać, Google jest dosłownie wszędzie i lepiej uważać.

DAWID PODSIADŁO JAKO NASTOLATEK. TAK WOKALISTA WYKONAŁ HIT OASIS [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica powraca do 1997 roku! Zespół wrzucił występ z czasów ''Load/Reload''

  2020-06-02
  Poniedziałki stały się dla fanów Metalliki ważnym dniem, kiedy warto obserwować sociale grupy. Zespól publikuje archiwalne koncertówki, a tym razem do sieci trafiło nagranie z 1997 roku, gdy Metallica grała w Salt Lake City.
 • SpaceX i NASA - astronauci na pobudkę wybrali rockowe granie! Czego słuchali na pokładzie kapsuły?

  2020-06-01
  W ubiegły weekend, 30 maja, dwóch astronautów - Doug Hurley i Bob Behnken z powodzeniem doleciało na Międzynarodową Stację Kosmiczną. Wiemy, jakiej muzyki słuchali przed startem i na pobudkę kolejnego dnia. Fanów rocka nie powinien dziwić wybór repertuaru.
 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz