Dominik Pajewski

08.10.2019 (16:04)

Pewna para, została przyłapana przez Google Street View, podczas nietypowej sytuacjiGoogle Street View to często bardzo przydatne narzędzie, które często pomaga znaleźć jakieś miejsce w obcym mieście. Dokładność Google jest jednak czasami aż za duża, o czym przekonała się pewna para.

Google Street View to narzędzie, które z roku na rok jest coraz dokładniejsze i dzięki temu niesamowicie pomocne. Oczywiście, zdarzają się zabawne wpadki związane z usługą, a chodzi tu często o mistrzów drugiego planu, lub ludzi, którzy znaleźli się w nieodpowiednim miejscu i w nieodpowiednim czasie. Pewna para należy do tej drugiej grupy i chyba nie chciała mieć takiej 'pamiątki'.

METALLICA ROZPOCZĘŁA ODLICZANIE. O CO CHODZI?


Pewna para, została przyłapana przez Google Street View, podczas nietypowej sytuacji

Pewna para, postanowiła wybrać się na Shantian Road niedaleko tajwańskiego miasta Taichung. Wiadomo, miejsce oddalone od ludzi, cisza i spokój, można oddać się miłosnym igraszkom. No właśnie, nie do końca, ponieważ akurat w tym czasie przejeżdżali fotografowie Google, którzy uchwycili doniosły moment. 

Na zdjęcie natrafił pewien gość, który przeglądał zdjęcia z okolicy i gdy myślał, że widzi zwierzęta, zobaczył co jest faktycznie na zdjęciu. Gdy tylko Google dowiedziało się o fotografii, szybko je usunęło, jednak w internecie nic nie ginie
 


Jak widać, Google jest dosłownie wszędzie i lepiej uważać.

DAWID PODSIADŁO JAKO NASTOLATEK. TAK WOKALISTA WYKONAŁ HIT OASIS [WIDEO]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Polski rock w światowym stylu - Burn This Song prezentują autorski sigiel i teledysk!

  2019-10-18
  Ich debiut muzyczny miał premierę na ekranach światowych kin, a koncertowy odbył się na tegorocznym festiwalu Enea Spring Break. Mowa o Burn This Song, zespole z Poznania, który swoim wykonaniem piosenki 'Black Betty' (legendy bluesa rozsławionej przez amerykańską grupę Ram Jam) zachwycił twórców hollywoodzkiej produkcji "The Choice”.
 • Polski Kawowy Kalkulator. Dzięki niemu, obliczysz kiedy masz pić kawę

  2019-10-18
  Niektórzy ludzie nie umieją funkcjonować bez kawy i dzień rozpoczyna się dla nich dopiero po małej czarnej. Polacy postanowili stworzyć Polski Kawowy Kalkulator, który pokazuje ile można wypić kawy i kiedy.
 • Lindemann - Ich weiß es nicht: tekst nowego singla wokalisty Rammstein

  2019-10-18
  Lindemann nie zwalnia tempa, po świetnie przyjętym singlu 'Steh auf', przyszła pora na bardziej mroczną kompozycję. W sieci pojawił się numer 'Ich weiß es nicht', do którego można już znaleźć tłumaczenie.
 • Kultowy styl AVE’a zredefiniowany w jego najnowszej kolekcji dla marki Vans

  2019-10-18
  Skate weteran z 20 letnim doświadczeniem nie przykłada zbyt wiele uwagi do ubrań; jego kolekcja Vans jest wyjątkiem.
 • Slipknot i Spice Girls w jednym numerze. Jak wypadła przeróbka?

  2019-10-18
  Slipknot ostatnio są na topie, a wszystko to dzięki najnowszej płycie, która została doceniona przez fanów i krytykę. Co chwilę pojawiają się nowe przeróbki i tym razem padło na cover w klimacie Spice Girls.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-18
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz