Dominik Pajewski

15.11.2017 (11:36)

Pearl Jam w Polsce 2018? Przeciek trasy koncertowej w sieciPearl Jam w Polsce 2018 - takie informacje trafił do sieci i śmiało można powiedzieć, że to wiarygodny przeciek. Sprawdźcie dokładne informacje na temat występu zespołu.

OFICJALNIE POTWIERDZONO KONCERT PEARL JAM W POLSCE! WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ


Pearl Jam w Polsce 2018
- nieoficjalne informacje o koncercie legendarnej grupy pojawiły się w sieci i momentalnie obiegły internet. Sprawdźcie, jakie plany ma zespół na nadchodzącą trasę.

Rockowe koncerty 2018 w Polsce

Pearl Jam w Polsce 2018? Przeciek trasy koncertowej w internecie

Koncert Pearl Jam w Polsce to marzenie wielu fanów, tym bardziej, że grupa jest w świetnej formie. Na oficjalnym forum zespołu, pojawił się przeciek odnośnie nadchodzącej, europejskiej trasy koncertowej Pearl Jam. W rozpisce dat możemy zobaczyć koncert 3.07.2018 w Krakowie. Przypuszczenia o występie na Impact Festival i ewentualnym koncercie na Open'erze w takim razie się nie sprawdzą. Zobaczcie screen z forum Pearl Jam:


Screen: community.pearljam.com/discussion/comment/6589432


Pearl Jam z reguły ogłaszają swoje trasy w grudniu, także na oficjalnie potwierdzenie będziemy musieli chwilę poczekać.
 

Marilyn Manson i Johnny Depp podczas orgii, w klipie do kawałka 'KILL4ME' [VIDEO 18+]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz