Dominik Pajewski

15.11.2017 (11:36)

Pearl Jam w Polsce 2018? Przeciek trasy koncertowej w sieciPearl Jam w Polsce 2018 - takie informacje trafił do sieci i śmiało można powiedzieć, że to wiarygodny przeciek. Sprawdźcie dokładne informacje na temat występu zespołu.

OFICJALNIE POTWIERDZONO KONCERT PEARL JAM W POLSCE! WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ


Pearl Jam w Polsce 2018
- nieoficjalne informacje o koncercie legendarnej grupy pojawiły się w sieci i momentalnie obiegły internet. Sprawdźcie, jakie plany ma zespół na nadchodzącą trasę.

Rockowe koncerty 2018 w Polsce

Pearl Jam w Polsce 2018? Przeciek trasy koncertowej w internecie

Koncert Pearl Jam w Polsce to marzenie wielu fanów, tym bardziej, że grupa jest w świetnej formie. Na oficjalnym forum zespołu, pojawił się przeciek odnośnie nadchodzącej, europejskiej trasy koncertowej Pearl Jam. W rozpisce dat możemy zobaczyć koncert 3.07.2018 w Krakowie. Przypuszczenia o występie na Impact Festival i ewentualnym koncercie na Open'erze w takim razie się nie sprawdzą. Zobaczcie screen z forum Pearl Jam:


Screen: community.pearljam.com/discussion/comment/6589432


Pearl Jam z reguły ogłaszają swoje trasy w grudniu, także na oficjalnie potwierdzenie będziemy musieli chwilę poczekać.
 

Marilyn Manson i Johnny Depp podczas orgii, w klipie do kawałka 'KILL4ME' [VIDEO 18+]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz