Dominik Pajewski

15.11.2017 (11:36)

Pearl Jam w Polsce 2018? Przeciek trasy koncertowej w sieciPearl Jam w Polsce 2018 - takie informacje trafił do sieci i śmiało można powiedzieć, że to wiarygodny przeciek. Sprawdźcie dokładne informacje na temat występu zespołu.

OFICJALNIE POTWIERDZONO KONCERT PEARL JAM W POLSCE! WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ


Pearl Jam w Polsce 2018
- nieoficjalne informacje o koncercie legendarnej grupy pojawiły się w sieci i momentalnie obiegły internet. Sprawdźcie, jakie plany ma zespół na nadchodzącą trasę.

Rockowe koncerty 2018 w Polsce

Pearl Jam w Polsce 2018? Przeciek trasy koncertowej w internecie

Koncert Pearl Jam w Polsce to marzenie wielu fanów, tym bardziej, że grupa jest w świetnej formie. Na oficjalnym forum zespołu, pojawił się przeciek odnośnie nadchodzącej, europejskiej trasy koncertowej Pearl Jam. W rozpisce dat możemy zobaczyć koncert 3.07.2018 w Krakowie. Przypuszczenia o występie na Impact Festival i ewentualnym koncercie na Open'erze w takim razie się nie sprawdzą. Zobaczcie screen z forum Pearl Jam:


Screen: community.pearljam.com/discussion/comment/6589432


Pearl Jam z reguły ogłaszają swoje trasy w grudniu, także na oficjalnie potwierdzenie będziemy musieli chwilę poczekać.
 

Marilyn Manson i Johnny Depp podczas orgii, w klipie do kawałka 'KILL4ME' [VIDEO 18+]

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz