Daniel Wardziński

25.04.2017 (16:40)

Paweł Kukiz śpiewa Kaczmarskiego - 60. rocznica urodzin mistrzaPaweł Kukiz zaśpiewał piosenki Jacka Kaczmarskiego na imprezie z okazji 60. rocznicy urodzin wielkiego polskiego piosenkarza i poety. Na scenie pojawiło się więcej gwiazd.
 

Paweł Kukiz ponownie zaprezentował się wokalnie na imprezie z okazji 60. urodzin Jacka Kaczmarskiego. Na imprezie wystąpił wśród wielu utalentowanych artystów i śpiewał piosenki wielkiego polskiego artysty, twórcy tekstu Murów, kawałka który odegrał wielką rolę w historii Polski.Sprawdźcie informacje o wyjątkowym koncercie, który odbył się w poniedziałek 24 kwietnia 2017.

Paweł Kukiz śpiewa Jacka Kaczmarskiego

Na scenie oprócz Pawła Kukiza pojawili się m.in. Dominika Świątek, Ludmiła Małecka, Danka Szymańska, Marta Sosińska, Norbert Smoliński, Julia Konarska, Eliza Banasik, Darek Malejonek czy Mateusz Nagórski. W repertuarze usłyszeć można było m.in. Źródło, Okudżawa, Głupi Jasiu, Kleopatra, Rozbite oddziały, Krzyk, Pejzaż zimowy albo Wróżba.

Jacek Kaczmarski w wykonaniu Kukiza

Nagrania z imprezy, na którą wstęp był darmowy niestety nie zostały udostępnione, ale to nie pierwszy raz, kiedy muzyk i polityk śpiewał piosenki Jacka Kaczmarskiego. Sprawdźcie jak wyszło:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz