Anna Skalik

21.12.2015 (14:01)

Patrycja Markowska - Nawigacja: 5 powodów, by zobaczyć nowy teledysk artystkiPatrycja Markowska opublikowała nowy klip - Nawigacja. Zobaczcie 5 prostych powodów, dla których warto zobaczyć ten teledysk!

Nawigacja to nowy teledysk Patrycji Markowskiej. Klip został opublikowany na kanale YouTube 19 grudnia 2015 a premiera utworu odbyła się w jednym z programów telewizyjnych tego samego dnia. Artystka pochwaliła się teledyskiem także na swoim Facebooku. Od razu zebrała dziesiątki przychylnych komentarzy od fanów. My już widzieliśmy nowy teledysk Patrycji Markowskiej, a dla  mamy pięć 5 powodów, które przekonają Was do zobaczenia tego klipu!

1. Po pierwsze, warto posłuchać nowego, świeżego numeru Patrycji:)
2. Po drugie, oglądając klip poniekąd bierzesz udział w szerzeniu inicjatywy pomagania innym, bo nowy teledysk Patrycji Markowskiej powstał jako promocja kolejnej edycji Kalendarza Dżentelmeni, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
3. Oglądając klip Nawigacja masz okazję zobaczyć Patrycję razem ze swoim tatą - Grzegorzem Markowskim z Perfectu...
4. ... a także wiele innych gwiazd, które wzięły udział w realizacji jubileuszowego kalendarza. To aż 40 znanych osób!
5. Piosenka Nawigacja pokazuje różne relacje, różnych osób – różne nawigacje są w życiu i o tym chciałam napisać (...) Mam różne nawigacje w życiu; mój syn jest moją nawigacją, mój tata, partner ale też i muzyka - zdradziła Patrycja. Słuchając jej będziesz miał okazję przez chwilę zastanowić się, co jest Twoją nawigacją w życiu:)

Poniżej prezentujemy Wam najnowszy klip Patrycji Markowskiej.Nastolatka gra na gitarze For The Love of God Steve'a Vai

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz