Anna Skalik

21.12.2015 (14:01)

Patrycja Markowska - Nawigacja: 5 powodów, by zobaczyć nowy teledysk artystkiPatrycja Markowska opublikowała nowy klip - Nawigacja. Zobaczcie 5 prostych powodów, dla których warto zobaczyć ten teledysk!

Nawigacja to nowy teledysk Patrycji Markowskiej. Klip został opublikowany na kanale YouTube 19 grudnia 2015 a premiera utworu odbyła się w jednym z programów telewizyjnych tego samego dnia. Artystka pochwaliła się teledyskiem także na swoim Facebooku. Od razu zebrała dziesiątki przychylnych komentarzy od fanów. My już widzieliśmy nowy teledysk Patrycji Markowskiej, a dla  mamy pięć 5 powodów, które przekonają Was do zobaczenia tego klipu!

1. Po pierwsze, warto posłuchać nowego, świeżego numeru Patrycji:)
2. Po drugie, oglądając klip poniekąd bierzesz udział w szerzeniu inicjatywy pomagania innym, bo nowy teledysk Patrycji Markowskiej powstał jako promocja kolejnej edycji Kalendarza Dżentelmeni, z którego dochód przeznaczony jest na cele charytatywne.
3. Oglądając klip Nawigacja masz okazję zobaczyć Patrycję razem ze swoim tatą - Grzegorzem Markowskim z Perfectu...
4. ... a także wiele innych gwiazd, które wzięły udział w realizacji jubileuszowego kalendarza. To aż 40 znanych osób!
5. Piosenka Nawigacja pokazuje różne relacje, różnych osób – różne nawigacje są w życiu i o tym chciałam napisać (...) Mam różne nawigacje w życiu; mój syn jest moją nawigacją, mój tata, partner ale też i muzyka - zdradziła Patrycja. Słuchając jej będziesz miał okazję przez chwilę zastanowić się, co jest Twoją nawigacją w życiu:)

Poniżej prezentujemy Wam najnowszy klip Patrycji Markowskiej.Nastolatka gra na gitarze For The Love of God Steve'a Vai

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Nowa EP-ka Bring Me The Horizon już w ten piątek!

  2020-10-28
  Grupa Bring Me The Horizon zaprezentowała nowy singiel o tytule „Teardrops” z nadchodzącej EP-ki „POST HUMAN: SURVIVAL HORROR”, która ukaże się już 30 października.
 • Dominika Barabas odpala 'Trotyl' [WIDEO]

  2020-10-28
  Piosenka "Trotyl" powstała jako dzieło kolektywnej współpracy. Podczas Songwriter Camp ZAiKS Dominika współpracowała z Mateuszem Brzostowskim i Pawłem Harańczą.
 • Youtuber chwalił się, jak pędzi Lamborgini. Teraz pożegna się z prawem jazdy

  2020-10-28
  Powiedzieć, że youtuberzy często przeginają, to jak nic nie powiedzieć. Pewien gość postanowił popisać się przed swoimi widzami, pędząc Lamborgini i łamiąc przepisy. To oczywiście posłużyło za materiał dowodowy dla policji.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-28
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • Obecność 3: Na rozkaz diabła: jest pierwszy film promocyjny

  2020-10-28
  Obecność to jedna z tych serii filmowych, które podbił serca fanów na całym świecie. Wiemy, że ma powstać trzecia część, jednak jak dotąd nie znaliśmy za dużo szczegółów. W końcu do sieci trafił film promocyjny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz