Dana Pakońska

23.04.2015 (11:34)

Passenger w Warszawie 2015 - BILETY wyprzedane? Będzie nowa pula? Znamy support! [VIDEO]Passenger na koncercie 2015 w Polsce. Ile kosztują bilety na występ folk rockowego artysty? Sprawdźcie informacje o biletach na występ Passengera oraz jego supportu na EskaROCK.pl.

Passenger w Polsce: ceny biletów na koncert w Warszawie. W 2015 Passenger po raz pierwszy odwiedzi nasz kraj. Jeśli wybieracie się na sierpniowy koncert twórcy przeboju Let Her Go, zapewne myślicie nad kupnem wejściówek na to niezwykłe, muzyczne wydarzenie, będące częścią Whispers Tour. Poniżej znajdziecie informacje o biletach na koncert Passenger.

>>> Szczegóły trasy koncertowej Passengera Whispers Tour - gdzie i kiedy zagra artysta? <<<

Bilety na koncert Passenger zostały wyprzedane. Ceny wejściówek na występ w Warszawie to: 120 zł (miejsca stojące / parter) i 140 zł (miejsca siedzące / balkon). Jak podaje agencja Go Ahead, artystę supportować będzie jego przyjaciel, Stu Larsen.

Bramy otwarte zostaną o g. 19.00, a koncert Passengera rozpocznie się o g. 20.00.

>>> Fontanny w Warszawie 2015: w jakie dni i o której godzinie pokazy w Parku Fontann? To show jak w klipie do Neon Lights! <<<

Passenger - Let Her GoSan Francisco - Stu Larsen, Passenger & The Once


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz