09.02.2013 (13:00)

Paramore zapowiadają teledysk do singla "Now" - trailer [VIDEO]Grupa Paramore przygotowuje się do wydania nowej płyty. Album trafi na sklepowe półki w kwietniu, tymczasem zespół zaprezentował zwiastun teledysku do singla "Now".

Teledysk do najnowszego singla grupy Paramore będzie mieć swoją oficjalną premierę w poniedziałek. Kawałek "Now" promuje album zatytułowany po prostu "Paramore", który ukaże się w Europie 9 kwietnia. Wokalistka Hayley Williams napisała niedawno na oficjalnej stronie zespołu: "Fani, rodzino, przyjaciele Paramore - nadszedł czas. Z największą dumą obwieszczamy, że nowy album, czwarty album, będzie nosić tytuł Paramore. Nagrywanie tej płyty oznaczało odkrywanie na nowo siebie jako zespołu i siebie jako przyjaciół. To proces, który dał nam wolność ppoznawania nowych terytoriów artystycznych i który wyzwolił nas jako muzyków, wokalistów, ludzi!". 

Producentem nagrywanego w Los Angeles krążka jest Justin Meldal-Johnsen, który przez wiele lat współpracował z Beckiem, a ostatnio współprodukował album "Hurry Up, We're Dreaming" M83. 

Tracklista "Paramore": 

Fast in My Car
Now
Grow Up
Daydreaming
Interlude: Moving On
Ain't It Fun
Part II
Last Hope
Still Into You
Anklebiters
Interlude: Holiday
Proof
Hate to See Your Heart Break
(One of Those) Crazy Girls
Interlude: I'm Not Angry Anymore
Be Alone
Future
 

 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz