Dominik Pajewski

28.06.2018 (18:02)

Paramore wystąpili z gwiazdą Stranger Things na scenie [VIDEO]O tym występie mówiło się od jakiegoś czasu, jednak nie było wiadomo czy się uda go zrealizować. W końcu Paramore wystąpili razem z gwiazdą Stranger Things na jednej scenie.

Główni bohaterowie Stranger Things są zaangażowani mocno w muzykę, tak jak serialowy Dustin. Młody aktor stoi na czele zespołu work_in_progress, z  którym gra covery Pearl Jam i Paramore.

Trasa koncertowa Metalliki zza kulis. Jak wygląda wielka machina, która tworzy show?


  
Jakiś czas temu między Gatenem Matarazzo, który wciela się w Dustina, a wokalistką Paramore wywiązała się na Twitterze dyskusja na temat wspólnego grania. 
 
26 czerwca 2018 roku, gdy Paramore występowali w Barclays Center w Nowym Jorku na scenie pojawił się sam Gaten Matarazzo ze swoją siostrą Sabriną! W takim składzie zespół wykonał numer Paramore 'Misery Business'. Wszystko zostało oczywiście zarejestrowane i pojawiło się na Twitterze.

Pierwsze zdjęcie z filmu Tarantino. Tak wyglądają główni bohaterowie [FOTO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz