Dominik Pajewski

28.06.2018 (18:02)

Paramore wystąpili z gwiazdą Stranger Things na scenie [VIDEO]O tym występie mówiło się od jakiegoś czasu, jednak nie było wiadomo czy się uda go zrealizować. W końcu Paramore wystąpili razem z gwiazdą Stranger Things na jednej scenie.

Główni bohaterowie Stranger Things są zaangażowani mocno w muzykę, tak jak serialowy Dustin. Młody aktor stoi na czele zespołu work_in_progress, z  którym gra covery Pearl Jam i Paramore.

Trasa koncertowa Metalliki zza kulis. Jak wygląda wielka machina, która tworzy show?


  
Jakiś czas temu między Gatenem Matarazzo, który wciela się w Dustina, a wokalistką Paramore wywiązała się na Twitterze dyskusja na temat wspólnego grania. 
 
26 czerwca 2018 roku, gdy Paramore występowali w Barclays Center w Nowym Jorku na scenie pojawił się sam Gaten Matarazzo ze swoją siostrą Sabriną! W takim składzie zespół wykonał numer Paramore 'Misery Business'. Wszystko zostało oczywiście zarejestrowane i pojawiło się na Twitterze.

Pierwsze zdjęcie z filmu Tarantino. Tak wyglądają główni bohaterowie [FOTO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz