20.04.2012 (07:10)

Paramore pracują nad czwartą płytąGrupa Paramore zdradziła, że pracuje nad czwartą płytą. Amerykanie współpracują z producentem elektronicznego projektu M83. Wokalistka Hayley Williams chciałaby, aby krążek ukazał się w tym roku, ale nie ma gwarancji, że muzycy zdążą z premierą.W tworzeniu następcy "Brand New Eyes" bierze udział były basista Becka oraz Nine Inch Nails Justin Meldal-Johnsen, który produkuje krążek. Williams przyznaje, że na razie zespół przygotował jeden utwór "Daydreaming". Według muzyków, proces tworzenia był na początku ciężki, bardziej bolesny niż przyjemny, ale w styczniu zaczęły się pojawiać świetne, nowe pomysły. "Napisaliśmy wiele piosenek, których nigdy byśmy się nie spodziewali. A to nie koniec! Będziemy pisać nawet pracując w studiu"- tłumaczy Hayley Williams. Grupa Paramore nie zamierza się spieszyć z pracą nad nowym albumem, dlatego muzycy nie mogą obiecać, że krążek ukaże się jeszcze w tym roku. 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pierwszy film w kosmosie, ma już reżysera! W roli głównej Tom Cruise

  2020-05-28
  Świat kina wkracza na zupełnie inny poziom i to poziom prawdziwie kosmiczny. Jakiś czas temu ogłoszono, że rozpoczęły się prace nad pierwszym filmem w kosmosie. Wiemy już, że zagra Tom Cruise, a teraz ogłoszono reżysera produkcji.
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-28
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Rammstein w wersji folkowej. Do sieci trafiła klimatyczna wersja ''Ohne Dich'' [WIDEO]

  2020-05-28
  Rammstein co jakiś czas są coverowani i patrząc na ilość przeróbek w sieci, prawdopodobnie muzyka zespołu była przerabiana na wszystkie możliwe gatunki. Tym razem, do sieci trafił cover utworu ''Ohne Dich'', który został zagrany w wersji folkowej.
 • Travis Barker i Post Malone, po zagraniu numerów Nirvany, myślą o rockowym projekcie

  2020-05-28
  Po występie Post Malone'a z Travisem Barkerem, gdzie panowie zagrali dosyć obszerny set złożony z piosenek Nirvany, fani napisali, że chcą więcej takiej muzyki od duetu. Widać, że artyści czytają komentarze, bo ogłoszono, że w planach jest rockowy projekt.
 • Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co stało się z artystą?

  2020-05-28
  Krzysztof Jaryczewski ponownie trafił do szpitala! Co dolega współzałożycielowi Oddziału Zamkniętego? Jaki jest stan Krzysztofa Jaryczewskiego?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz