22.01.2013 (19:00)

Paramore "Now" - nowy singiel z płyty "Paramore" [AUDIO]Po długim oczekiwaniu, fani grupy Paramore doczekali się nowego singla. Kawałek "Now" zwiastuje album "Paramore" który ukaże się już w kwietniu. POSŁUCHAJ SINGLA!
 

Singiel "Now" promuje nowy krążek zespołu. Album pod tytułem "Paramore" ukaże się w Europie 9 kwietnia. Wokalistka Hayley Williams napisała niedawno na oficjalnej stronie zespołu: "Fani, rodzino, przyjaciele Paramore - nadszedł czas. Z największą dumą obwieszczamy, że nowy album, czwarty album, będzie nosić tytuł Paramore. Nagrywanie tej płyty oznaczało odkrywanie na nowo siebie jako zespołu i siebie jako przyjaciół. To proces, który dał nam wolność ppoznawania nowych terytoriów artystycznych i który wyzwolił nas jako muzyków, wokalistów, ludzi!". 

Producentem nagrywanego w Los Angeles krążka jest Justin Meldal-Johnsen, który przez wiele lat współpracował z Beckiem, a ostatnio współprodukował album "Hurry Up, We're Dreaming" M83. 

Tracklista "Paramore": 

Fast in My Car
Now
Grow Up
Daydreaming
Interlude: Moving On
Ain't It Fun
Part II
Last Hope
Still Into You
Anklebiters
Interlude: Holiday
Proof
Hate to See Your Heart Break
(One of Those) Crazy Girls
Interlude: I'm Not Angry Anymore
Be Alone
Future
 

 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Podano datę emisji 'Kevina samego w domu'. Kiedy obejrzymy film?

  2019-11-20
  'Kevin sam w domu' to prawdziwy klasyk, który w każde święta jest obecny w telewizji. Właśnie ogłoszono, kiedy w polskiej telewizji pojawi się kultowy film świąteczny.
 • Eddie Van Halen trafił do szpitala. Muzyk źle znosi chemioterapię

  2019-11-20
  O złym stanie zdrowia Eddiego Van Halena mówiło się od dłuższego czasu, jednak teraz jest jeszcze gorzej. Muzyk trafił do szpitala przez samopoczucie, które pogorszyło się po przyjmowaniu chemioterapii.
 • Ozzy Osbourne i Post Malone wystapią razem na scenie! Kiedy i gdzie?

  2019-11-20
  Ozzy Osbourne powraca na scenę i to w dość zaskakujący sposób, ponieważ w towarzystwie rapera, który uważany jest za jednego z najważniejszych w swoim pokoleniu.
 • EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-11-20
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • Rowan Zorilla, Kader Sylla i Dustin Dollin ukazują ekskluzywną kolekcję Vans x Baker

  2019-11-20
  Obie marki podkreślają swoje deskorolkowe korzenie poprzez świąteczną kolekcję kapsułową prezentującą buty od Vansowych Baker Boysów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz