26.05.2013 (13:00)

Papa Roach w Polsce - zgarnij bilety! [KONCERT, POZNAŃ, KRAKÓW, 2013]Na dwóch koncertach - wystąpi wkrótce w Polsce grupa Papa Roach. Amerykańska formacja zagra w Krakowie i Poznaniu. W tym tygodniu mamy dla słuchaczy bilety na te koncerty!


Zachęceni powodzeniem listopadowego koncertu w Warszawie, który wyprzedał się w zawrotnym tempie, Papa Roach, którzy mają na swoim koncie miliony sprzedanych płyt, 8 albumów studyjnych i tysiące fanów na całym świecie, postanowili wrócić do naszego kraju.

Tym razem zespół zagra dwa koncerty: 10.06. w klubie Studio w Krakowie i 11.06. w Eskulapie w Poznaniu. Ta wizyta z pewnością ucieszy polskich fanów, będzie też świetną okazją dla tych, którym nie udało się zdobyć biletu na zeszłoroczny koncert. Supportem Papa Roach  w ramach “The Connection Tour” będą królowie undergroundu prosto z Las Vegas, Escape The Fate. Supportem w Krakowie będzie Ukeje.

Bilety w cenie: 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu
Bilety trafią do sprzedaży 15 marca!
 


 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kill Bill 3 z gwiazdą serialu ''Euphoria''? Aktorzy próbują przekonać Quentina Tarantino

  2020-07-13
  O trzeciej części ''Kill Billa'' mówił sam Quentin Tarantino gdy tylko pojawiła się druga część. Reżyser zapewniał, że po 18 latach zrealizuje film, który miałby pokazać zemstę córki Vernity Green na Czarnej Mambie. Okazuje się, że film może zostać zrealizowany i nawet jest kandydatką do głównej roli.
 • Lindemann umieścił w sieci making of klipu do 'Frau & Mann'. Film pokazuje, ile pracy włożono w obrazek

  2020-07-13
  Projekt Lindemann na tyle się rozkręcił, że stał się pełnoprawnym zespołem, który gra trasy koncertowe i realizuje świetnie wyglądające teledyski. Tym razem, do sieci trafił making of teledysku ''Frau & Mann'', który ze wszystkich obrazków promujących album ''F&M'', wygląda najbardziej widowiskowo.
 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz