26.05.2013 (13:00)

Papa Roach w Polsce - zgarnij bilety! [KONCERT, POZNAŃ, KRAKÓW, 2013]Na dwóch koncertach - wystąpi wkrótce w Polsce grupa Papa Roach. Amerykańska formacja zagra w Krakowie i Poznaniu. W tym tygodniu mamy dla słuchaczy bilety na te koncerty!


Zachęceni powodzeniem listopadowego koncertu w Warszawie, który wyprzedał się w zawrotnym tempie, Papa Roach, którzy mają na swoim koncie miliony sprzedanych płyt, 8 albumów studyjnych i tysiące fanów na całym świecie, postanowili wrócić do naszego kraju.

Tym razem zespół zagra dwa koncerty: 10.06. w klubie Studio w Krakowie i 11.06. w Eskulapie w Poznaniu. Ta wizyta z pewnością ucieszy polskich fanów, będzie też świetną okazją dla tych, którym nie udało się zdobyć biletu na zeszłoroczny koncert. Supportem Papa Roach  w ramach “The Connection Tour” będą królowie undergroundu prosto z Las Vegas, Escape The Fate. Supportem w Krakowie będzie Ukeje.

Bilety w cenie: 100 zł przedsprzedaż / 120 zł w dniu koncertu
Bilety trafią do sprzedaży 15 marca!
 


 ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz