20.08.2012 (16:00)

Papa Roach w Polsce!Jedna z najpopularniejszych rockowych formacji w Ameryce - znów odwiedzi nasz kraj. Papa Roach zagrają 24 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Podczas koncertu w Polsce, zespół będzie promować swój najnowszy album "The Connection", który ukaże się już 2 października.

Od czasu kiedy Papa Roach po raz pierwszy stanęli na scenie jako uczestnicy szkolnego konkursu talentów, wykonując utwór Jimmiego Hendrixa "Fire", minęło prawie 20 lat. Od tej pory muzycy wydali 6 albumów studyjnych, niedługo światło dzienne ujrzy kolejna płyta. 

Trasy koncertowe u boku Incubus czy Deftones, bardzo pomogły zespołowi w karierze, ale bardzo szybko Papa Roach zyskali własną publikę. Przez lata muzyka grupy ewoluowała. Pierwsze płyty utrzymane były w klimatach nu-metalu, rap metalu, potem kolejne zahaczały o hard rock, metal czy post - grunge.

Wokalista Jacoby Shaddix mówi o muzyce Papa Roach: "Jesteśmy zespołem, który krąży pomiędzy metalem, hardcorem, punk rockiem i popem. Staramy się to wszystko zgrabnie połączyć". Jak to się udało na nowej płycie, przekonamy się już w październiku, a na żywo - 24 listopada!

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz