Dominik Pajewski

23.03.2020 (12:51)

Pantera zapowiada reedycję ostatniego albumu w swojej karierzePantera to niesamowicie ważny zespół, który stał się ogromną inspiracją dla całych pokoleń fanów. Zaplanowano specjalną reedycję ostatniego albumu grupy, poznaliśmy szczegóły wydawnictwa.

Album ,,Reinventing The Steel'' był ostatnim wydawnictwem w karierze zespołu Pantera. Chociaż grupa od lat nie działa, a ostatnie szanse na reaktywacje zniknęły po śmierci Vinnie'go Paula, to dalej Pantera jest ważna dla wielu fanów. Okazuje się, że planowana jest reedycja albumu grupy!

KERRY KING I PHIL ANSELMO TWORZĄ NOWY PROJEKT! W SKŁADZIE KTOŚ JESZCZE ZE SLAYERAPantera zapowiada reedycję ostatniego albumu w swojej karierze

Jak napisał w oficjalnym komunikacie zespół:

„Reinventing The Steel” kończ dziś 20 lat! Pod koniec tego roku wydamy specjalną edycję przygotowaną z okazji 20-lecia (więcej szczegółów wkrótce). W między czasie zachęcamy do obejrzenia koncertu z trasy „Real Steel Tour”, który odbył się 20 lutego 2001 roku.

Ciężko powiedzieć, co znajdzie się na reedycji, jednak można spodziewać się, że będzie do wyboru kilka opcji.

ZAKK WYLDE UPAMIĘTNIŁ RANDY'EGO RHOADSA W ŚWIETNY SPOSÓB [WIDEO]


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz