Daniel Wardziński

10.03.2016 (14:12)

Püdelsi - Toxyczny Walczyk - Wałęsa i Kaczyński tańczą walca w teledysku zespołuPüdelsi zaprezentowali nowy teledysk do kawałka Toxyczny Walczyk i w swoim stylu zobrazowali go w kontrowersyjny sposób z udziałem czołowych postaci życia politycznego. Jak tańczą Kaczyński z Wałęsą?
 

Nowy teledysk Püdelsów na EskaROCK.pl - sprawdźcie nowy klip zespołu w którym w głównych rolach obsadzono pierwszoplanowe postaci polskiego życia politycznego i nie tylko. Członkowie zespołu wcielili się w role Lecha Wałęsy i Jarosława Kaczyńskiego, którzy w parze tańczą walce, ale też Antoniego Macierewicza, Tadeusza Rydzyka, Angeli Merkel czy Władimira Putina. Zgrywa czy gorzki komentarz?

Sarkastyczny komentarz od zespołu brzmi następująco (pisownia oryginalna): PüDELSi 2016 ,,Toxyczny Walczyk”- Taniec pojednaniec . Surrealistyczna historia międzyludzka, oparta na prawdzie o życiu.  Lepiej jest walca tańczyć, niż ze sobą walczyć! Teatr życia- pisze scenariusz w pozytywnej wibracji ...Bardzo polecamy Püdel&Franz ps. Płyta ukaże sie w tym rocku.

Jak widzicie kawałek można traktować jak zapowiedź nowego albumu zespołu. Nie znamy jeszcze tytułu, ani daty premiery. Sprawdźcie teledysk do Toxycznego Walca.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Netflix podwyższy ceny za swoje usługi? Tak twierdzi znany analityk

  2020-10-01
  Netflix to najpopularniejsza platforma VOD i to pewnie prędko się nie zmieni. Okazuje się, że streamingowy gigant planuje podwyżki w USA i Europie. Kiedy możemy spodziewać się wyższych cen?
 • Lider zespołu Primus opowiedział, jak James Hetfield nie chciał go w Metallice

  2020-10-01
  Po śmierci Cliffa Burtona, na castingach pojawiło się kilku utalentowanych muzyków, którzy chcieli zasilić szeregi Metalliki. Jednym z nich był lider zespołu Primus, którego nie chciał przyjąć James Hetfield.
 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz