Dominik Pajewski

20.12.2019 (09:32)

Ozzy wspomniał najgorszy moment swojego życia w nowym klipie [WIDEO]O nowym materiale Ozzy'ego Osbourne'a mówiło się od jakiegoś czasu, a sam artysta i Sharon Osbourne zdradzali kolejne szczegóły. Teraz już wiemy, że nowy album artysty pojawi się na początku 2020 roku, a do utworu 'Under the Graveyard' powstał mocny klip, który promuje wydawnictwo.

Ozzy Osbourne ostatnio miał problemy ze zdrowiem, przez co musiał wstrzymać wszystkie plany koncertowe i wydawnicze. To jednak nie zatrzymało Ozzy'ego, który w ekspresowym tempie zarejestrował nowy album. Krążek ma pojawić się w styczniu 2020, a pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest kompozycja 'Under the Graveyard'. Do numeru powstał mocny klip, który pokazuje najgorszy moment w życiu wokalisty.
 

Czym inspiruje się Lars Ulrich? Okazuje się, że nie jest to tylko muzykaOzzy wspomniał najgorszy moment swojego życia w nowym klipie [WIDEO]

W 1979 roku, Ozzy był na skraju totalnego załamania nerwowego, staczając się coraz bardziej w alkoholizm i narkotyki. Wokalista zakończył współpracę z Black Sabbath i totalnie zwątpił w siebie i swoje możliwości. Na szczęście, obok artysty była jego przyszła żona Sharon, która wyciągnęła go z kompletnego dołka i popchnęła do pracy nad pierwszym solowym krążkiem. Klip nie pokazuje Sharon jako managerki i żony Ozza, a raczej jak kogoś, kto jest zbawieniem dla wokalisty. Zobaczcie bardzo mocny klip:SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: 18 numerów na bis, czyli najlepszy koncert Arkadiusza Jakubika [WYWIAD]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • Dostaliście pocztą tajemnicze chińskie nasiona? Mogą okazać się niebezpieczne

  2020-08-03
  Jeżeli dostaliście paczkę z chińskimi napisani i nie bardzo wiecie skąd się wzięła, a nie pamiętacie byście coś zamawiali ze słynnego serwisu aukcyjnego, to lepiej zapoznajcie się z tym tekstem. Być może dotarły do was chińskie nasiona, które nie są bezpieczne.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz