Dominik Pajewski

20.12.2019 (09:32)

Ozzy wspomniał najgorszy moment swojego życia w nowym klipie [WIDEO]O nowym materiale Ozzy'ego Osbourne'a mówiło się od jakiegoś czasu, a sam artysta i Sharon Osbourne zdradzali kolejne szczegóły. Teraz już wiemy, że nowy album artysty pojawi się na początku 2020 roku, a do utworu 'Under the Graveyard' powstał mocny klip, który promuje wydawnictwo.

Ozzy Osbourne ostatnio miał problemy ze zdrowiem, przez co musiał wstrzymać wszystkie plany koncertowe i wydawnicze. To jednak nie zatrzymało Ozzy'ego, który w ekspresowym tempie zarejestrował nowy album. Krążek ma pojawić się w styczniu 2020, a pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest kompozycja 'Under the Graveyard'. Do numeru powstał mocny klip, który pokazuje najgorszy moment w życiu wokalisty.
 

Czym inspiruje się Lars Ulrich? Okazuje się, że nie jest to tylko muzykaOzzy wspomniał najgorszy moment swojego życia w nowym klipie [WIDEO]

W 1979 roku, Ozzy był na skraju totalnego załamania nerwowego, staczając się coraz bardziej w alkoholizm i narkotyki. Wokalista zakończył współpracę z Black Sabbath i totalnie zwątpił w siebie i swoje możliwości. Na szczęście, obok artysty była jego przyszła żona Sharon, która wyciągnęła go z kompletnego dołka i popchnęła do pracy nad pierwszym solowym krążkiem. Klip nie pokazuje Sharon jako managerki i żony Ozza, a raczej jak kogoś, kto jest zbawieniem dla wokalisty. Zobaczcie bardzo mocny klip:SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: 18 numerów na bis, czyli najlepszy koncert Arkadiusza Jakubika [WYWIAD]

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz