Dominik Pajewski

26.02.2020 (10:30)

Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?Ozzy Osbourne cały czas musi wstrzymać się z powrotem na scenę, co z pewnością jest bardzo frustrujące. Jak się okazuje, wokalista nie zamierza siedzieć bezczynnie i prawdopodobnie niedługo wejdzie do studia.

Ozzy Osbourne przez lata pędził bez opamiętania, grając coraz większe koncerty i mało patrząc na swoje zdrowie. Niestety, organizm dał o sobie znać i wymusił na artyście zatrzymanie się i wizytę u lekarzy. Przez to wszystko, Ozzy nie może koncertować, co z pewnością jest dla niego bardzo frustrujące. Zamiast siedzieć z założonymi rękoma, artysta ogłosił, że prawdopodobnie za chwilę wejdzie do studia!

OZZY OPOWIEDZIAŁ O NUMERZE, KTÓRY ZOSTAŁ ZAINSPIROWANY KOKAINOWĄ IMPREZĄ BLACK SABBATH


Ozzy Osbourne zamiast wrócić na scenę, nagra nowy album już za miesiąc?

Ozzy odwiedził niedawno iHearRadio i opowiedział o nowym albumie i o tym co ma w planach:

Byłem w strasznym stanie w zeszłym roku. Tworzenie nowego albumu to była dla mnie prawdziwa ulga. Nie goniły mnie terminy. Mam nadzieję, że w przyszłym miesiącu zacznę robić kolejny album z Andrewem. Mam na to czas, bo nie mogę grać koncertów.

Jak widać, na następce ''Ordinary Man'' nie trzeba będzie długo czekać. Ozzy jak zwykle, nie może usiedzieć na miejscu.

OZZY UJAWNIŁ, KTÓRZY MUZYCY TROSZCZĄ SIĘ O NIEGO PODCZAS CHOROBY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz Karaś/Rogucki w twoim domu! Artyści zapowiadają koncerty w internecie

  2020-03-30
  W czasie, gdy koronawirus cały czas jest ogromnym zagrożeniem, należy zostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi osobami. W obliczu sytuacji, artyści coraz częściej decydują się na koncerty online, co z pewnością urozmaica wszystkim czas spędzony w domu. Do grona wykonawców, którzy dadzą koncerty w sieci, dołączyli właśnie: Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.
 • Influencer zaraził się koronawirusem, bo brał udział w głupim wyzwaniu

  2020-03-30
  Głupie wzywania pojawiają się w sieci, jak grzyby po deszczu. Okazuje się, że bardzo modne w ostatnim czasie, stało się wyzwanie, gdzie liże się muszlę klozetową. Pewien influencer wziął udział w tym wyzwaniu i zaraził się koronawirusem.
 • Coronavirus Rhapsody - oto przeróbka piosenki, która nadaje sie na ciężkie czasy [AUDIO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednocześnie budząc w wielu osobach dużo kreatywności. W tym ciężkim czasie, powstało ,,Coronavirus Rhapsody'', które jest prawdopodobnie najlepszą przeróbką na ciężkie czasy.
 • Jak Ozzy przechodzi kwarantannę? W sieci pojawiło się zdjęcie

  2020-03-30
  Podczas pandemii koronawirusa, wszyscy jesteśmy zmuszeni do przebywania w domu i ogarniczenia wyjść oraz spotkań. Restrykcje nie omijają także artystów, którzy również przebywają w domach. W sieci pojawiło się zdjęcie, które pokazuje jak Ozzy radzi sobie w czasie kwarantanny.
 • Fisz Emade Tworzywo nagrali nowy numer, nie wychodząc z domów [WIDEO]

  2020-03-30
  Pandemia koronawirusa, zatrzymała wszystkich w domach i nic na to nie poradzimy. Artyści nie zamierzają jednak siedzieć bezczynnie i cały czas działają. Przykładem są Fisz Emade Tworzywo, którzy postanowili nagrać nowy numer, nie wychodząc z domów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz