Dominik Pajewski

08.11.2019 (01:18)

Ozzy Osbourne powraca z nowym numerem! Do sieci trafił premierowy singielO nowym materiale Ozzy'ego Osbourne'a mówiło się od jakiegoś czasu, a sam artysta i Sharon Osbourne zdradzali kolejne szczegóły. W końcu do sieci trafił premierowy singiel, który zapowiada eksperymentalny album.

Ozzy Osbourne ostatnio podupadł na zdrowiu, przez co musiał wstrzymać wszystkie plany koncertowe i wydawnicze. Okazuje się jednak, że artyście udało się zarejestrować nowy album, który (jak wspominała Sharon Osbourne) ma pojawić się w styczniu 2020. W końcu, w sieci pojawiła się premierowa kompozycja, która zapowiada następce płyty 'Scream'.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Ozzy Osbourne - nowy singiel już w sieci!

Jak wiadomo, przy najnowszym krążku Ozza, nie pracował Zakk Wylde, co akurat nie jest zaskoczeniem. Panowie pozostają w dobrych, przyjacielskich stosunkach, jednak już przy płycie 'Scream' wkład Zakka nie był tak duży jak wcześniej. Posłuchajcie, jak brzmi premierowy numer Ozzy'ego Osbourne'a pod tytułem 'Under the Graveyard':

BYLI CZŁONKOWIE KISS POJAWIĄ SIĘ NA WYJĄTKOWYM KONCERCIE POŻEGNALNYM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz