Dominik Pajewski

08.11.2019 (01:18)

Ozzy Osbourne powraca z nowym numerem! Do sieci trafił premierowy singielO nowym materiale Ozzy'ego Osbourne'a mówiło się od jakiegoś czasu, a sam artysta i Sharon Osbourne zdradzali kolejne szczegóły. W końcu do sieci trafił premierowy singiel, który zapowiada eksperymentalny album.

Ozzy Osbourne ostatnio podupadł na zdrowiu, przez co musiał wstrzymać wszystkie plany koncertowe i wydawnicze. Okazuje się jednak, że artyście udało się zarejestrować nowy album, który (jak wspominała Sharon Osbourne) ma pojawić się w styczniu 2020. W końcu, w sieci pojawiła się premierowa kompozycja, która zapowiada następce płyty 'Scream'.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Ozzy Osbourne - nowy singiel już w sieci!

Jak wiadomo, przy najnowszym krążku Ozza, nie pracował Zakk Wylde, co akurat nie jest zaskoczeniem. Panowie pozostają w dobrych, przyjacielskich stosunkach, jednak już przy płycie 'Scream' wkład Zakka nie był tak duży jak wcześniej. Posłuchajcie, jak brzmi premierowy numer Ozzy'ego Osbourne'a pod tytułem 'Under the Graveyard':

BYLI CZŁONKOWIE KISS POJAWIĄ SIĘ NA WYJĄTKOWYM KONCERCIE POŻEGNALNYM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz