Dominik Pajewski

08.11.2019 (01:18)

Ozzy Osbourne powraca z nowym numerem! Do sieci trafił premierowy singielO nowym materiale Ozzy'ego Osbourne'a mówiło się od jakiegoś czasu, a sam artysta i Sharon Osbourne zdradzali kolejne szczegóły. W końcu do sieci trafił premierowy singiel, który zapowiada eksperymentalny album.

Ozzy Osbourne ostatnio podupadł na zdrowiu, przez co musiał wstrzymać wszystkie plany koncertowe i wydawnicze. Okazuje się jednak, że artyście udało się zarejestrować nowy album, który (jak wspominała Sharon Osbourne) ma pojawić się w styczniu 2020. W końcu, w sieci pojawiła się premierowa kompozycja, która zapowiada następce płyty 'Scream'.

OZZY OSBOURNE UJAWNIŁ, Z KTÓRYM GITARZYSTĄ NAJLEPIEJ MU SIĘ PRACOWAŁO


Ozzy Osbourne - nowy singiel już w sieci!

Jak wiadomo, przy najnowszym krążku Ozza, nie pracował Zakk Wylde, co akurat nie jest zaskoczeniem. Panowie pozostają w dobrych, przyjacielskich stosunkach, jednak już przy płycie 'Scream' wkład Zakka nie był tak duży jak wcześniej. Posłuchajcie, jak brzmi premierowy numer Ozzy'ego Osbourne'a pod tytułem 'Under the Graveyard':

BYLI CZŁONKOWIE KISS POJAWIĄ SIĘ NA WYJĄTKOWYM KONCERCIE POŻEGNALNYM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • PATTI YANG GROUP prezentuje pierwszy teledysk z pożegnalnej płyty

  2019-11-21
  W najbliższy piątek ukaże się nowy album Patti Yang Group zatytułowany „War On Love”. Ukazał się klip do piosenki „Falling”.
 • Dżem w Stodole - dwa koncerty w Stodole już niedługo!

  2019-11-21
  Giganci polskiego blues-rocka wracają do Warszawy! Dżem, który w tym roku świętuje swoje 40-lecie, zagra w Stodole dwukrotnie – 6 oraz 7 grudnia. Nie zabraknie największych przebojów zespołu, w tym m.in. legendarnego „Wehikuł czasu”, który w kwietniu 2018 w Krakowie wykonała sama Metallica! Bilety na wydarzenia cały czas są dostępne w sprzedaży.
 • PALAYE ROYALE w Polsce 2020! Bilety, data i miejsce koncertu kanadyjskiej kapeli

  2019-11-21
  PALAYE ROYALE to kanadyjskie trio, które w marcu 2020 roku odwiedzi nasz kraj. Sprawdźcie najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia - bilety, miejsce i datę. Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Welcome to the jungle po niemiecku. Anthony Vincent postanowił przerobić piosenkę, na styl Rammstein [WIDEO]

  2019-11-21
  Pioseka 'Welcome to the jungle' to prawdziwy klasyk rockowy, który zna każdy. Numer był wielokrotnie przerabiany, jednak gdy wziął się za niego Anthony Vincent, możemy mówić o wyjątkowym coverze.
 • Fred Durst ma do siebie mega dystans. Wokalista wystąpił w reklamie, która śmieje się z Limp Bizkit

  2019-11-21
  O Limp Bizkit można powiedzieć wiele i pewnie wiele rzeczy, będzie zarzutami o styl muzyczny. Jedno jednak trzeba przyznać Fredowi Durstowi, ma on do siebie dystans jak nikt inny. Wokalista wystąpił w reklamie, która jawnie naśmiewa się z jego zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz