Dominik Pajewski

15.07.2020 (15:06)

Ozzy Osbourne powraca do telewizji! Artysta poprowadzi program o zjawiskach paranormalnychOzzy Osbourne był w ostatnim czasie bardzo wyłączony z życia publicznego. Wszystko przez zły stan zdrowia i przede wszystkim kwarantannę. Teraz artysta powraca do telewizji i to jako badacz zjawisk paranormalnych.

Ozzy Osbourne nie miał ostatnio łatwego życia, a wszystko przez infekcję oraz koronawirusa, który zmusił artystę do pozostania w domu przez długi czas. Mimo tej niesprzyjającej sytuacji, Ozzy nie poddaje się, planuje kolejne koncerty i wraca do telewizji! Artysta poprowadzi program, który zajmie się zjawiskami paranormalnymi.

ŁYDKA GRUBASA Z WYJĄTKOWYM TELEDYSKIEM. ZESPÓŁ WJEŻDŻA Z NUMEREM ''WALEC''


Ozzy Osbourne poprowadzi program o zjawiskach paranormalnych

Na kanale Travel Channel pojawi się program ''The Osbournes Want to Believe”, w którym Ozzy, Sharon oraz Jack będą badać różne zjawiska paranormalne. Będą to duchy, kosmici, wilkołaki i inne zjawiska nietypowe i paranormalne. Pierwszy odcinek pojawi się 2 sierpnia 2020. Jak powiedział Jack Osbourne:

Moi rodzice nie byli nigdy przekonani jeśli chodzi o wiarę w zjawiska nadprzyrodzone. Jestem pewien, że nie widzieli wystarczająco dużo dowodów, pokazuję więc im niepodważalne zdjęcia uchwycone na taśmie, w tym z moich własnych zasobów.

LINDEMANN UMIEŚCIŁ W SIECI MAKING OF KLIPU DO 'FRAU & MANN'. FILM POKAZUJE, ILE PRACY WŁOŻONO W OBRAZEK

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz