Dominik Pajewski

02.09.2019 (13:22)

Ozzy Osbourne pojawi się gościnnie na płycie jednego z najpopularniejszych raperów na świecieOzzy Osbourne ostatnio mocno się wycofał z życia muzycznego, a wszystko to przez problemy ze zdrowiem. Okazuje się, że głos wokalisty usłyszymy na płycie jednego z najpopularniejszych raperów na świecie. 

Ozzy Osbourne musiał ostatnio wycofać się z życia publicznego i muzyki, a wszystko to przez problemy ze zdrowiem. Na szczęście, wokalista wraca już do formy i planuje powrócić na trasę, którą oczywiście zagra z Judas Priest. Zanim to nastąpi, otrzymamy wspólny numer Ozza, z jednym z najpopularniejszych raperów na świecie. 

OZZY OSBOURNE WRÓCIŁ DO MEDIÓW. OTO PIERWSZY WYWIAD PO WYPADKU [WIDEO]


  

Ozzy Osbourne pojawi się na płycie Post Malone'a!

Album Post Malone'a 'Hollywood Bleeding' ukaże się 6 września 2019 roku, a wśród gości pojawią się: Travis Scott, Future, Lil Baby, SZA oraz co najciekawsze, Ozzy Osbourne! Tutaj pozostaje jednak pytanie, czy Ozzy faktycznie dograł nowe partie do jakiegoś numery, czy wykorzystano za zgodą artysty, sampel z jakiegoś znanego już utworu wokalisty. Tego dowiemy się po premierze albumu rapera.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Ennio Morricone nie żyje. Legendarny kompozytor odszedł w wieku 91 lat

  2020-07-06
  Ennio Morricone nie żyje! Legendarny kompozytor, który zasłynął dzięki kompozycją zrealizowanym do największych hitów kinowych, odszedł w wieku 91 lat.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz