Dominik Pajewski

31.03.2020 (13:26)

Ozzy Osbourne musiał odwołać specjalną terapię w SzwajcariiOzzy Osbourne cały czas przebywa w domu, przestrzegając zaleceń i chroniąc się przed koronawirusem. Artysta miał udać się do Szwajcarii, aby poddać się specjalnej terapii, jednak nie będzie to możliwe.

Pandemia koronawirusa zatrzymuje wszystkich w domach i krzyżuje wiele planów. Jak się okazuje, również Ozzy Osbourne musiał zmienić zaplanowany wyjazd do Szwajcarii, gdzie miał poddać się specjalnej terapii.

INFLUENCER ZARAZIŁ SIĘ KORONAWIRUSEM, BO BRAŁ UDZIAŁ W GŁUPIM WYZWANIU


Ozzy Osbourne musiał odwołać specjalną terapię w Szwajcarii

W kwietniu Ozzy miał poddać się terapii na chorobę Parkinsona, jednak przez pandemię koronawirusa, wokalista musi pozostać w domu. Sharon Osbourne, w wywiadzie dla ,,The Talk'', skomentowała to w następujący sposób:

Musieliśmy odwołać naszą podróż do Szwajcarii. Mieliśmy wyruszyć 8 kwietnia, ale musieliśmy zrezygnować z podróży. Siedzimy w domu, jak wszyscy inni, staramy się zachowywać dystans. Żyjemy w przerażających czasach.


Warto dodać, że Sharon i Ozzy, z racji wieku znajdują się w grupie ryzyka.
 

PRACA ZDALNA MOŻE BYĆ KOSZMAREM DLA NIEKTÓRYCH. ZABAWNE WIDEO POKAZUJE, JAK LUDZIE NIE RADZĄ SOBIE PODCZAS KWARANTANN

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz