Dominik Pajewski

22.08.2019 (12:47)

Ozzy Osbourne mówi o swoim stanie zdrowia: Byłem w agoniiOstatnio stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a nie jest najlepszy, o czym świadczyć może odwołanie wspólnej trasy koncertowej z Judas Priest. Wokalista zdradził szczegóły swojego stanu zdrowia

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a w ostatnim czasie nie jest najlepszy. Artysta musiał przerwać swoją trasę koncertową oraz odwołać występy, które miały odbywać się w ramach wspólnej trasy z Judas Priest. Jaki obecnie jest stan zdrowia wokalisty i jak było jeszcze jakiś czas temu?

METALLICA - SEN O WARSZAWIE. TAK WYPADŁ COVER NA PGE NARODOWYM [WIDEO]

 

Ozzy Osbourne mówi o swoim stanie zdrowia: Byłem w agonii

W wywiadzie dla Rolling Stone, Ozzy powiedział wprost:
 
Przez pierwsze cztery miesiące byłem w totalnej agonii. Była to agonia, jakiej jeszcze nigdy w życiu nie doświadczyłem. Coś tragicznego. Uczęszczam na terapię, ale postępy są bardzo powolne. Mówią, że zajmie mi to co najmniej rok. Mam nadzieję, że dojdę do siebie przed styczniem. Trzymam za to kciuki. (...) Nie potrafię opisać jaki czułem się bezradny. Musiałem korzystać z balkonika, żeby iść się wysikać. Całą dobę byłem pod opieką pielęgniarek. Sam pobyt w szpitalu potrafi doprowadzić do szaleństwa. 

Wspólne koncerty Ozzy'ego Osbourne'a i Judas Priest mają wystartować 31 stycznia 2020 roku.
SLIPKNOT W POLSCE 2020 - DATA I INFORMACJE O BILETACH NA KONCERT W ŁODZI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • I8EURO 2020: Miasta i stadiony. Wiemy gdzie się odbędzie Euro 2020! [SPORT]

  2019-10-13
  Euro 2020: Miasta. W 2020 r. Euro po raz pierwszy odbędzie się w 13 miastach i krajach-gospodarzach. Finał Euro 2020 zostanie rozegrany na Wembley. Wśród miast Euro 2020 nie znalazło się żadna polska metropolia.
 • 12 tysięcy książek Olgi Tokarczuk sprzedane w ciągu zaledwie 10 godzin! Rekordowa sprzedaż w Empiku

  2019-10-11
  Wystarczyło niespełna pół dnia a książki Olgi Tokarczuk stały się bestsellerami! Czytelnicy masowo wykupują publikacje polskiej Noblistki - i to nie tylko wydania drukowane, ale również e-booki i audiobooki. Hitem są "Bieguni".
 • Jared Leto narzeka na nowego Jokera. Co mu nie pasuje?

  2019-10-11
  Jared Leto ma na swoim koncie wiele świetnych ról oraz występ w uniwersum DC, jako Joker. Aktor nie specjalnie miał możliwość pokazania swoich możliwości jako ikoniczny złoczyńca i ma trochę pretensję do stworzenia nowego filmu na temat Jokera.
 • Dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty Guns N' Roses. Co zrobił fan?

  2019-10-11
  Jak bardzo trzeba się narazić zespołowi, by dostać dożywotni zakaz wchodzenia na koncerty? Przykładem jest pewien fan Guns N' Roses, który tak naraził się grupie, że ma zakaz absolutny.
 • Mothyfall prezentuje debiutancki singiel 'One Glance' [WIDEO]

  2019-10-11
  Po blisko roku od powstania, zespół Mothyfall objawił światu swój pierwszy owoc. Do sieci trafił debiutancki singiel zatytułowany „One Glance”, do którego powstał wyjątkowy klip.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz