Dominik Pajewski

22.08.2019 (12:47)

Ozzy Osbourne mówi o swoim stanie zdrowia: Byłem w agoniiOstatnio stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a nie jest najlepszy, o czym świadczyć może odwołanie wspólnej trasy koncertowej z Judas Priest. Wokalista zdradził szczegóły swojego stanu zdrowia

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a w ostatnim czasie nie jest najlepszy. Artysta musiał przerwać swoją trasę koncertową oraz odwołać występy, które miały odbywać się w ramach wspólnej trasy z Judas Priest. Jaki obecnie jest stan zdrowia wokalisty i jak było jeszcze jakiś czas temu?

METALLICA - SEN O WARSZAWIE. TAK WYPADŁ COVER NA PGE NARODOWYM [WIDEO]

 

Ozzy Osbourne mówi o swoim stanie zdrowia: Byłem w agonii

W wywiadzie dla Rolling Stone, Ozzy powiedział wprost:
 
Przez pierwsze cztery miesiące byłem w totalnej agonii. Była to agonia, jakiej jeszcze nigdy w życiu nie doświadczyłem. Coś tragicznego. Uczęszczam na terapię, ale postępy są bardzo powolne. Mówią, że zajmie mi to co najmniej rok. Mam nadzieję, że dojdę do siebie przed styczniem. Trzymam za to kciuki. (...) Nie potrafię opisać jaki czułem się bezradny. Musiałem korzystać z balkonika, żeby iść się wysikać. Całą dobę byłem pod opieką pielęgniarek. Sam pobyt w szpitalu potrafi doprowadzić do szaleństwa. 

Wspólne koncerty Ozzy'ego Osbourne'a i Judas Priest mają wystartować 31 stycznia 2020 roku.
SLIPKNOT W POLSCE 2020 - DATA I INFORMACJE O BILETACH NA KONCERT W ŁODZI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-11
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Staruszka wymiata przy kawałku AC/DC. To pokazuje, że muzyka łączy pokolenia

  2020-08-11
  Są takie zespoły, o których mówi się, że są absolutnie międzypokoleniowe i słucha się ich w różnym wieku. Dowodem na to może być twórczość AC/DC, która poruszyła pewną starszą panią.
 • Metallica wraca do grania! Gdzie będzie można zobaczyć zespół?

  2020-08-11
  Niedawno Metallica podzieliła się nagranie, na którym widać, jak przebiega próba. Okazuje się, że próby to nie tylko chęć działania nad nowym materiałem, to także przygotowania do koncertu. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zespół na żywo?
 • Wardruna ogłosiła daty koncertów w Polsce! Kiedy i gdzie pojawi się zespół?

  2020-08-11
  Norweski zespół Wardruna ogłosił daty europejskiej trasy koncertowej, która będzie miała miejsce w listopadzie 2021 r.
 • Idealna praca dla par, bez wychodzenia z domu. Tak, chodzi o to, o czym myślicie

  2020-08-11
  Mówi się, że idealna praca nie istnieje, a jednak się okazuje, że można pracować w parach i praktycznie nic nie robić. Znaczy, trzeba uprawiać seks i spisywać pewne dane. Proste, prawda?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz