Daniel Wardziński

25.10.2015 (01:41)

Ozzy Osbourne gościnnie u Billy'ego Morrisona - posłuchaj nowego kawałka GodsOzzy Osbourne pojawił się gościnnie na solowej płycie Billy'ego Morrisona, byłego gitarzysty Billy'ego Idola - wspólnego kawałka Gods możecie posłuchać w wersji audio na EskaROCK.pl.

Ozzy Osbourne pojawił się jako gość na płycie Billy'ego Morrisona, znakomitego gitarzysty, który zasłynął jako członek zespołu Billy'ego Idola. Solowa płyta zatytułowana God Shaped Hole zawiera numer Gods w którym możecie usłyszeć wokalistę Black Sabbath. Sprawdźcie jak brzmi - mamy wersję audio kawałka. Sprawdźcie!

Legia - Lech - gdzie oglądać w TV i online. Transmisja i streamy online
 
Kawałek utrzymany w stylu power-ballady brzmi naprawdę nieźle i potrafi zagrać na emocjach. Billy Morrison zdradził też jak doszło do współpracy - powiedział, że pewnego dnia dostał SMSa od Ozzy'ego Osbourne'a z zapytaniem co się z nim dzieje i dlaczego zniknął, co sugerowałoby, że wokalista Black Sabbath jest również fanem umiejętności gitarzysty. Kiedy Billy zdradził mu, że pracuje nad solową płytą, odpisał, że chce się znaleźć na tym albumie. Efekty możecie sprawdzić poniżej.

Adele - Hello - pierwszy singiel oraz tracklista i szczegóły albumu 25

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz