Dominik Pajewski

03.08.2020 (11:27)

Ozzy Osbourne: byłem przekonany, że umrę. Artysta szczerze powiedział o swoich obawachStan Ozzy'ego Osbourne'a jest w ostatnim czasie przedmiotem wielu dyskusji. Artysta postanowił wypowiedzieć się na temat stanu swojego zdrowia, ucinając wiele plotek.

Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest od jakiegoś czasu obiektem spekulacji i dyskusji wśród fanów. Artysta przeszedł ciężką infekcję i uległ wypadkowi, przez co musiał odwołać trasę koncertową. Ciężko jest powiedzieć kiedy wokalista wróci na scenę, przez co spekulacji jest coraz więcej. W końcu Ozzy sam wypowiedział się na temat swojego stanu zdrowia, walki o powrót do pełni sił, poruszając również temat obaw.

SMELLS LIKE TEEN SPIRIT PO ŁACIŃSKU. KURTUS COBAENUS SPRZED WIEKÓW

 

Ozzy Osbourne o swoim stanie zdrowia: byłem przekonany, że umrę

W wywiadzie dla SiriusXM, Ozzy przyznał:

Nie jestem jeszcze w 100 procentach zdrowy. Powiedziałbym, że jest to 75 procent. To powolny proces. Operacja kręgosłupa to zła wiadomość. Cierpiałem ogromny ból, nadal cierpię ból.

W pewnym momencie byłem przekonany, że umieram. Czułem taki ból, dyskomfort i cierpienie... Myślałem, że ukrywają prawdę przede mną. Powiedziałem Sharon: „Bądź ze mną szczera. Czy jest gorzej niż mi mówisz?”. Odparła: „Nie”.

A jak wygląda temat koncertów? Ozzy jest oczywiście gotowy i jak mówi:

Nie mogę doczekać się powrotu na scenę, ale niedawno rozmawiałem z Tonym Iommim i powiedział mi, że przez koronawirusa koncerty pod dachem to przeszłość.

KAZIK - PIERWSZY KONCERT PROMUJĄCY "ZARAZĘ" I TO W ROZSZERZONYM SKŁADZIE! DATA I MIEJSCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Matrix 4 - do obsady wraca postać z oryginalnej trylogii

  2020-10-01
  Matrix 4 budzi wiele emocji i każda informacja na temat fabuły, obsady czy daty premiery jest dla fanów bardzo cenna. Okazuje się, że do obsady wróci pewna postać z oryginalnej trylogii!
 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz