Dominik Pajewski

18.09.2020 (12:47)

Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać siećMarilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.
 

Marilyn Manson z biegiem lat postanowił przenieść swoją muzykę w trochę lżejsze rejony muzyczne. Nie jest to absolutnie nic złego, tym bardziej, że artysta zostaje w swojej stylistyce i wizerunkowo raczej wszystko jest w normie. Niestety, jest spora część fanów, która tęskni za Mansonem z lat 90-tych. Jest na to rozwiązanie, a przychodzi z nim młody artysta, który ukrywa się pod pseudonimem The Well Runs Red.

JAMES HETFIELD ZMAGA SIĘ Z ALKOHOLIZMEM, A METALLICA SPRZEDAJE WHISKEY. KIRK HAMMETT TŁUMACZY, CZEMU NIE MA Z TYM PROBLEMU

 

The Well Runs Red - nazwano go następcą Marilyna Mansona. Kim jest młody artysta?

Zastanawiacie się pewnie, jak trafiliśmy na niszowego muzyka? Gdy leciała automatyczna playlista Youtube z utworami Mansona, jako reklama włączył się numer ''Sick''. Pierwsze skojarzenie było oczywiste i w pierwszej chwili ciężko było rozróżnić, kto wykonuje numer. 


 
Kim jest The Well Runs Red? Wiadomo, że młody artysta pochodzi z Bristolu i ma na swoim koncie dobrze przyjęty album ''Alone We Wither''. Reszta owiana jest tajemnicą, co z pewnością może być znajome dla fanów Mansona. 

A jak zaklasyfikować muzykę The Well Runs Red? Ciężko wsadzić to do jakiejś szuflady, jednak pojawiają się określenia Alternatywny Rap, Alternatywny Trap, lub Punk Trap. Jedno jest pewne, warto obserwować, bo może być głośno o tym gościu.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz