Dominik Pajewski

13.08.2019 (14:05)

Oryginalne Smerfy, w polskiej wersji językowej trafiły na NetflixaNetflix postanowił zrobić wszystkim małą niespodziankę, która z pewnością ucieszyła widzów w Polsce. Na platformie pojawiły się 'Smerfy' i to te, które znamy z dobranocek.

Smerfy są takimi postaciami, których nie trzeba raczej specjalnie przestawiać. Popularność popularnych postaci wzrosła ostatnio też dzięki nowej wersji przygód, które trafiły do kin. Oczywiście, klasyczna wersja Smerfów jest również do dzisiaj dobrze wspominana, co widać także na Netflixie! Na słynnej platformie pojawiły się klasyczne Smerfy i to z opcją polskiej wersji językowej.

W 'STRANGER THINGS 4' ZOBACZYMY ZŁĄ NASTKĘ? TAKA JEST TEORIA FANÓW


Smerfy trafiły na Netflix! Jest również polska wersja językowa

Na platformę trafiło 57 odcinków, które zostały oznaczone, jako sezon 1. Oznaczać to może, że wkrótce otrzymamy kolejne epizody, jednak nie jest źle. Każdy z odcinków trwa ponad 20 minut, a do tego dostępny jest w polskiej wersji językowej. Dzięki Netflixowi, możemy zafundować sobie sentymentalną podróż do przeszłości.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz