10.03.2014 (21:09)

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Limp Bizkit kolejną gwiazdą imprezy [VIDEO]Limp Bizkit kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014! Zespół wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie 15 czerwca. Co ciekawe, amerykańska formacja uprzedziła organizatorów OWF 2014 i sama ogłosiła swój występ w Polsce.

Orange Warsaw Festival 2014: Limp Bizkit kolejną gwiazdą imprezy. Amerykańska formacja dołączyła do line-upu OWF 2014. Wiadomo, że grupa zagra w Polsce 15 czerwca, czyli ostatniego dnia imprezy. Zespół ogłosił informację o koncercie w Polsce na swojej stronie internetowej. 

Limp Bizkit
to jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Formacja odnosiła pierwsze wielkie sukcesy w połowie lat dziewięćdziesiątych. Ostatni album Limp Bizkit, krążek Gold Cobra ukazał się w 2011 roku. Teraz grupa zapowiada nowe wydawnictwo. Album Stampede of the Disco Elephants promowały do tej pory oficjalnie single Ready to Go i Thieves. Dodajmy, że w ubiegłym roku w sieci znalazł się też kolejny nowy utwór Limp Bizkit, Lightz, do którego zespół postanowił przygotować teledysk.

Przypomnijmy, że Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2014 roku. W line-upie OWF 2014 znalazły się takie gwiazdy jak: Florence and the Machine, Kings of Leon Snoop Dogg, Hurts, Queens of the Stone Age, The Pretty Reckless i The Wombats.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz