10.03.2014 (21:09)

ORANGE WARSAW FESTIVAL 2014: Limp Bizkit kolejną gwiazdą imprezy [VIDEO]Limp Bizkit kolejną gwiazdą Orange Warsaw Festival 2014! Zespół wystąpi na Stadionie Narodowym w Warszawie 15 czerwca. Co ciekawe, amerykańska formacja uprzedziła organizatorów OWF 2014 i sama ogłosiła swój występ w Polsce.

Orange Warsaw Festival 2014: Limp Bizkit kolejną gwiazdą imprezy. Amerykańska formacja dołączyła do line-upu OWF 2014. Wiadomo, że grupa zagra w Polsce 15 czerwca, czyli ostatniego dnia imprezy. Zespół ogłosił informację o koncercie w Polsce na swojej stronie internetowej. 

Limp Bizkit
to jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów rockowych. Formacja odnosiła pierwsze wielkie sukcesy w połowie lat dziewięćdziesiątych. Ostatni album Limp Bizkit, krążek Gold Cobra ukazał się w 2011 roku. Teraz grupa zapowiada nowe wydawnictwo. Album Stampede of the Disco Elephants promowały do tej pory oficjalnie single Ready to Go i Thieves. Dodajmy, że w ubiegłym roku w sieci znalazł się też kolejny nowy utwór Limp Bizkit, Lightz, do którego zespół postanowił przygotować teledysk.

Przypomnijmy, że Orange Warsaw Festival 2014 odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2014 roku. W line-upie OWF 2014 znalazły się takie gwiazdy jak: Florence and the Machine, Kings of Leon Snoop Dogg, Hurts, Queens of the Stone Age, The Pretty Reckless i The Wombats.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tool zapowiada jeszcze bardziej bogatą wersję 'Fear Inoculum'

  2019-11-14
  Nowa płyta TOOLa staje się faktem i w końcu możemy powiedzieć, że dostaliśmy nowy krążek. Fani musieli się jednak zdziwić, gdy ruszyli po wersje preorderową i zobaczyli, że kosztuje 350 zł! To jednak nie koniec, ponieważ zespół planuje wydać, jeszcze bardziej ekskluzywną wersję.
 • Sharon Stone odtworzyła słynną scenę z 'Nagiego Instynktu'

  2019-11-14
  Słynna scena z Sharon Stone w 'Nagim Instynkcie' jest czymś, co spokojnie można wpisać na listę najbardziej ikonicznych scen w historii kina. Aktorka postanowiła odtworzyć słynną scenę jeszcze raz i to przed ogromnym audytorium.
 • Playboy kończy działalność w Polsce. Oto najlepsze okładki i zdjęcia z polskimi wokalistkami [FOTO]

  2019-11-14
  Polska edycja Playboya przejdzie do historii z końcem 2019 roku. Przez wiele lat, polska edycja gościła na okładkach wiele polskich wokalistek. Wybraliśmy najlepsze (naszym zdaniem) rozkładówki, które przez lata mogliśmy oglądać w polskiej edycji.
 • Booze & Glory - koncerty Warszawa i Poznań. Bilety, daty, miejsca

  2019-11-14
  Booze & Glory stale koncertuje, ciężko pracując nad swoją rozpoznawalną marką. W tym roku grupa obchodzi 10-lecie swojej działalności, a we wrześniu wydaje nowy album! Razem z Giuda i The Analogs wyruszają w europejską trasę, która rozpocznie się już w listopadzie! Oczywiście nie mogło zabraknąć dwóch przystanków w Polsce, a będą miały one miejsce 14.12 w Warszawie oraz 15.12 w Poznaniu! Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Hit Guns N' Roses w 20 róznych stylach. Anthony Vincent znowu zaskakuje

  2019-11-14
  Guns N' Roses są dosyć często przerabiani, jednak gdy pojawia się na horyzoncie Anthony Vincent, to wiadomo, że nie będzie nudy. Tym razem, kreatywny youtuber pokazał hit zespołu w 20 stylach.
 • Marilyn Manson porwał publiczność na hip hopowej imprezie [WIDEO]

  2019-11-14
  Marilyn Manson lubi zaskakiwać fanów i to często w odważny sposób. Tym razem, wokalista wystąpił na festiwalu hip-hopowym i co ciekawe, został bardzo ciepło przyjęty.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz