Daniel Wardziński

05.06.2014 (17:10)

OPEN'ER 2014: Interpol we wrześniu wyda nową płytę El Pintor - sprawdź tracklistę i videozapowiedź!Gwiazdy Open'era 2014 - Interpol wydają nowy album zatytułowany El Pintor. Ukazał się film ukazujący prace zespołu w studio. Kiedy premiera nowego albumu Interpol? Mamy tracklistę i okładkę.

Interpol wracają z nową płytą! Gwiazdy Open'er Festival 2014 wydadzą pierwszy album od zatytułowanego po prostu Interpol krążka z 2010 roku. Członkowie rockowego zespołu postanowili zaprezentować filmik na YouTube na którym ukazują swoje prace w studio i atmosferę w jakiej powstaje El Pintor.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

>>> Wygraj bilety na Orange Warsaw Festival 2014: konkurs <<<

Interpol 2 lipca wystąpi na Open'er Festival 2014 w Gdyni, a kilkadziesiąt dni później zaprezentuje piąty album w swoim dorobku. Na filmie, który możecie obejrzeć pod spodem widać, że zespół pracuje z wykorzystaniem analogowych sprzętów i vintage'owych zabawek, które gwarantują brzmienie w stylu retro. Słyszymy też krótkie fragmenty nastrojowej muzyki z dominującą rolą brzmienia instrumentów klawiszowych. Są to oczywiście tylko małe zajawki, które mają wprowadzić nas w klimat El Pintor.

Póki co nie wiadomo czy gwiazdy Open'era 2014 zagrają nowy materiał na polskim koncercie.

Tracklista:


1. All the Rage Back Home
2. My Desire
3. Anywhere
4. Same Town, New Story
5. My Blue Supreme
6. Everything is Wrong
7. Breaker 1
8. Ancient Ways
9. Tidal Wave
10. Twice as Hard

Interpol - El Pintor - zapowiedź video


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz