Dominik Pajewski

06.08.2020 (14:06)

Olimpijczycy dostaną specjalne prezerwatywy od organizatorów. Czym będą się różnić od klasycznych?Olimpijczycy przed zawodami mają często zakaz uprawiania seksu, głównie przez to by móc się skupić na osiągnięciu wyniku. Organizatorzy igrzysk w Japonii, postanowili trochę pomóc zawodnikom, którzy po zawodach będą chcieli się odprężyć.

Sportowcy często są przestrzegani przez swoich trenerów przed tym, aby nie uprawiać seksu przed zawodami. Może to rozproszyć zawodników i spowodować słabszy wynik. Na szczęście, olimpijczycy, którzy będą walczyć o medale w Japonii, mogą liczyć na wsparcie od organizatorów. Po zawodach zostaną im dostarczone specjalne prezerwatywy, które przydadzą się, jeśli sportowcy będą chcieli spędzić czas z kimś sam na sam.

WYBUCH W BEJRUCIE - PRZYCZYNA KATASTROFY UJAWNIONA [WIDEO]


Specjalne prezerwatywy dla olimpijczyków w Japonii. Czym będą się wyróżniały?

Specjalne prezerwatywy japońskiej firmy Sagami Rubber Industries będą miały tylko 0,01 mm grubości. Klasyczne prezerwatywy mają grubość od 0,06 do 0,08 mm, także wyposażenie dla sportowców będzie specjalne i zapewni nowe doznania. Twórcy specjalnych gumek zapewniają, że tylko ich produkty mają taką grubość, dzięki czemu doznania są lepsze. Czy faktycznie pomoże to jakoś sportowcom? Tego nie wiadomo, jednak wielu może zostać zachęconych.


KUPUJESZ PLAYSTATION 5? PAD Z PS4 NIE BĘDZIE DZIAŁAŁ, CHYBA, ŻE...

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz