Dominik Pajewski

21.10.2019 (12:08)

Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka?Mamy powody do radości, Olga Tokarczuk otrzymała Literacką Nagrodę Nobla! Wieść rozeszła się momentalnie i wielu Polaków ma powody do radości. Oczywiście, pojawiły się pytania, ile pieniądzy otrzyma Olga Tokarczuk?

Literacka Nagroda Nobla trafiła w ręce Olgi Tokarczuk, co z pewnością jest powodem do dumy i radości. Oczywiście, razem z przyznaniem nagrody, pojawiły się pytania, ile pieniędzy Olga Tokarczuk otrzyma za wyróżnienie?

TILL LINDEMANN ZDRADZIŁ SZCZEGÓŁY SWOJEJ DRUGIEJ SOLOWEJ PŁYTY


Olga Tokarczuk - Nobel. Jaką nagrodę finansową otrzyma pisarka

Oczywiście, Literacka Nagroda Nobla to także duże wyróżnienie, ale też gratyfikacja finansowa. W sieci pojawiło się wiele pytań, ile pieniędzy otrzyma Olga Tokarczuk za Literacką Nagordę Nobla? Nagroda to gratyfikacja finansowa w wysokości 9 mln koron szwedzkich (ok. 830 tys. euro). Jak łatwo przeliczyć, jest to 3 579 300.00 PLN.

BILETY NA KONCERTY DAWIDA PODSIADŁO KOSZTUJĄ NAWET 1500 ZŁ W DRUGIM OBIEGU

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sons of Apollo w Polsce 2021 - bilety, daty, miejsca koncertów supergrupy

  2020-06-01
  Supergrupa Sons of Apollo na dwóch koncertach w Polsce! Przypomnijmy, że w skład zespołu wchodzą muzycy takich gigantów rocka jak Dream Theater, Guns N' Roses, Kiss, Mr. Big, Alice Cooper. Kiedy koncert? W jakich cenach bilety? Najważniejsze informacje znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • Plaga szarańczy torpeduje miasto. Sceny jak z filmu grozy [WIDEO]

  2020-06-01
  Indie walczą nie tylko z rozprzestrzeniającym się koronawirusem, ale także z plagą szarańczy. To jeden z największych ataków tych latających owadów od 30 lat. Trzeba przyznać, że poniższe sceny mogłyby spokojnie znaleźć się w niejednym horrorze.
 • Kurt Cobain był wirtuozem gry na gitarze? Steve Vai nie ma wątpliwości

  2020-06-01
  Steve Vai, trzykrotny zdobywca nagrody Grammy, uznawany za jednego z najlepszych gitarzystów świata wyraził swoją opinię na temat Kurta Cobaina i jego umiejętności gry na tym instrumencie.
 • GRACJAN KALANDYK przedstawił "Wilka". Mocny numer artysty trafił do sieci [WIDEO]

  2020-05-29
  Singel "Wilk" to pierwsza zapowiedź drugiego albumu Gracjana Kalandyka, który będzie tak właśnie zatytułowany. Utwór można odsłuchać w sieci.
 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz