Daniel Wardziński

21.11.2014 (12:22)

Olaf Deriglasoff - jak szybko wydać płytę w Polsce - zobacz zabawny tutorial gwiazdy polskiego rocka [VIDEO]Olaf Deriglasoff prezentuje kolejny ze swoich filmów poradnikowych z cyklu Jak zostać legendą rocka w tydzień. Tym razem - jak szybko wydać płytę. Poradnik dla początkujących już na EskaROCK.pl.

Olaf Deriglasoff to niekwestionowana legenda polskiego rocka, współautor sukcesów takich grup jak np. Dzieci Kapitana Klossa, Homo Twist, Pudelsi, KNŻ, Yugoton, Kury i innych. Od kogo szukać porad w kwestii wydania rockowej płyty jak nie od niego? Oczywiście, każdy kto zna Deriglasoffa wie doskonale, że tytuł na kilometr pachnie sarkazmem i ironią. Zobaczcie co radzi Olaf wszystkim początkującym.

>>> AC Milan - Inter Mediolan - gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online? <<<
 
W tym roku ukazał się dwupłytowy album podsumowujący 30-letnią karierę Olafa Deriglasoffa w różnych zespołach zatytułowany XXX. Muzycznie materiał przybliży Wam postać muzyka, kompozytora i autora tekstów, natomiast jego charakter i poczucie humoru doskonale obrazuje nowy filmik opublikowany na jego oficjalnym profilu.

Nie chcemy zdradzać Wam zbyt wiele, ale szydera z polskiego rynku muzycznego w wykonaniu Olafa będzie na pewno doskonałą poprawą humoru w piątkowe popołudnie. Zobaczcie jak wygląda wydawanie albumu w Polsce zdaniem Olafa Deriglasoffa. To prostsze niż myślicie;)

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-31
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Halloween 2020 - najlepsze horrory w rockowym klimacie

  2020-10-30
  Halloween jest coraz bardziej obchodzone w Polsce i coraz więcej osób chce uczcić w specjalny sposób święto duchów. Sprawdźcie, jakie są najlepsze horrory w rockowym klimacie.
 • Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz