Kamil Pawłowski

01.09.2020 (12:00)

Okrąg 3 - wyprzedaż garażowa 6.09.2020. Winyle, książki, ubrania i różne bibelotyNie masz planów na niedzielę? Nie szkodzi! Wszystkich poszukiwaczy skarbów zapraszamy na zakupy - u nas znudzone i niepotrzebne już ubrania, książki, zabawki, pamiątki z podróży, winyle, sprzęty i różne bibeloty zyskują drugie życie.

Okrąg 3 to nowa przestrzeń kulturalno-rozrywkowo-gastronomiczna na mapie Warszawy. Miejsce do chillowania i odpoczynku z muzyka w tle. To także koncerty, zajęcia sportowe oraz mnóstwo innych godnych uwagi inicjatyw. Jedną z nich jest wyprzedaż garażowa. Najbliższe wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 6 września w godzinach 12:00 - 16:00.
 
Megalomanów, poszukiwaczy unikatowych pamiątek, białych krów, oryginalnych fatałaszków zapraszamy na ulicę Okrąg 3 na warszawskim Powiślu! (wejście od ul. Czerniakowskiej). Zależy nam na wspólnym, miłym spędzeniu czasu a przy okazji robimy coś dobrego dla naszej planety i wymieniamy się rzeczami ograniczając kupowanie nowych. Wstęp - oczywiście - wolny. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz