Dominik Pajewski

01.10.2020 (12:27)

Ogromna drukarka 3D, zaczęła tworzyć domy z betonu! To ogromny rozwój w budownictwieTechnologia drukarek 3D rozwija się niesamowicie szybko i wygląda na to, że technologia wchodzi na stałe do kolejnych branży. Tym razem pokazano, że z drukarek 3D można drukować betonowe domy.

Drukarki 3D coraz bardziej dominują rynek i są coraz ważniejszym elementem w produkcji protez czy coraz bardziej skomplikowanych mechanizmów. Okazuje się, że dzięki drukarkom, będzie można wkrótce stawiać domy! Mowa tu o prawdziwych domach z betonu, które mają przetrwać wiele lat.

MATRIX 4 - DO OBSADY WRACA POSTAĆ Z ORYGINALNEJ TRYLOGII


Drukarki 3D zaczynają budować domy! Tak będzie wyglądać przyszłość budownictwa?

W Nadrenii Północnej-Westfalii trwa właśnie drukowanie pierwszego w Niemczech budynku mieszkaniowego. Ogromnych rozmiarów drukarka 3D, tworzy warstwa po warstwie ściany budynku, który niczym nie będzie różnił się od innych tego typu budowli. 

ASYMETRIA BEZ SEANSÓW W KINIE. KIEDY I GDZIE ZOBACZYMY FILM?

Budowa idzie dużo szybciej, bo brakuje tu czynnika ludzkiego i układania przez pracowników pustaków. Wiadomo, człowiek się męczy, a maszyna tego problemu nie ma, a warto też dodać, że jeden metr kwadratowy drukowany jest w pięć minut. Zobaczcie jak powstaje wyjątkowy budynek:

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz