Dominik Pajewski

10.01.2020 (14:12)

oFF KulturA WSPIERA WOŚP!Muzycy z mysłowickiej grupy poprockowej OfF KulturA wystąpią na 28. Finale WOŚP w Rzeszowie.

12 stycznia na rzeszowskim rynku zespól ofF KulturA zagra koncert charytatywny w ramach 28. Finału WOŚP wspierając szczytny cel, jakim jest w tym roku zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Muzycy wystąpią na jednej scenie z takimi artystami, jak Mr. ZOOB, Oberschlesien, Feel i Skaldowie, którzy koncertem w Rzeszowie rozpoczynają swój wielki jubileusz 55-lecia.

TE WINYLE SPRZEDAWAŁY SIĘ NAJLEPIEJ W MIJAJACEJ DEKADZIE
oFF KulturA to polska formacja  poprockowa grająca i tworząca nieprzerwanie od ponad 10 lat. Pod koniec 2013r. zespół zanotował swój debiut fonograficzny singlem „Tak nierealnie”. Do piosenki powstał również klip, który był chętnie grany w polskich telewizjach muzycznych. W ciągu kilku kolejnych lat zespół wydał następne piosenki, które są kwintesencją jego stylu – przebojowe, wpadające w ucho melodie, ciekawe aranżacje i przyjemnie teksty po polsku.

Dwóch członków grupy, w tym lider i wokalista Arkadiusz Ociepa są na co dzień czynnymi pracownikami jednej ze śląskich kopalni.

W Rzeszowie oprócz wspaniałych zespołów na rynku będzie mnóstwo atrakcji m.in.: akrobaci, mecz hokeja na lodzie, zabytkowe samochody, drony, roboty, tresowane psy i najnowocześniejszy sprzęt pożarniczy. Wydarzenie poprowadzą: dziennikarka, vlogerka i  pisarka - Ewa Wąsikowska-Tomczyńska oraz showman, aktor i komik - Bilguun Ariunbaatar  i Mariusz Zieliński. WOŚP w Rzeszowie wspiera: hotel Bristol, Grand hotel i hotel Falcon, za co oczywiście warto je wyróżnić! 

RAGE AGAINST THE MACHINE SĄ HIPOKRYTAMI? CHODZI O WYSTĘP NA COACHELLI


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz