Dominik Pajewski

12.08.2019 (10:40)

Odkryto, że Ozzy Osbourne żyje tylko dzięki mutacji w jego DNAOzzy Osbourne przez lata swojej kariery nie oszczędzał się i nie chodzi tu tylko o żywiołowość na scenie. Frontman Black Sabbath, przez lata bardzo dużo pił i zażywał gigantyczne ilości narkotyków. Mimo takiego trybu życia, Ozzy trzyma się całkiem nieźle i jak się okazuje, wszystko dzięki mutacji DNA. 

Przez lata swojej działalności, Ozzy Osbourne nie tylko nagrał kultowe płyty, ale również kilka razy lądował w areszcie, robił totalnie dziwne rzeczy i zażywał gigantyczne ilości narkotyków, zapijając to wszystko alkoholem. Mimo tak szalonego trybu życia, Ozzy trzyma się całkiem nieźle, a niedawno udało mu się pokonać zapalenie płuc i infekcję dłoni. Jak to możliwe, że przy takim trybie życia Ozzy jeszcze żyje? Odpowiedzą jest: mutacja DNA.

JONATHAN DAVIS NIE BARDZO LUBI OSTATNIĄ PŁYTĘ KORNA. CO PRZESZKADZA WOKALIŚCIE?


Mutacja DNA pozwoliła Ozzy'emu przeżyć tak ostry tryb życia

Zasadniczo, można stwierdzić, że Ozzy jest mutantem, biolog Bill Sullivan, odkrył, że Ozzy ma tak ogromną tolerancję na alkohol i narkotyki, dzięki mutacji DNA. Sullivan twierdzi, że tego typu geny są praktycznie niespotykane i to właśnie dzięki nim, Ozzy nie wylądował na tamtym świecie. Co w zasadzie jest bardzo trafne, bo jak stwierdził kiedyś sam Osbourne, lata 80-te pamięta bardzo słabo. Faktycznie, to był jeden z najmocniejszych okresów w życiu Ozza. Widać to szczególnie w filmie 'The Dirt'.
 

ILE METALLICA ZAROBIŁA NA TRASIE PO EUROPIE? KWOTA MOŻE POWALIĆ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz