Dominik Pajewski

12.08.2019 (10:40)

Odkryto, że Ozzy Osbourne żyje tylko dzięki mutacji w jego DNAOzzy Osbourne przez lata swojej kariery nie oszczędzał się i nie chodzi tu tylko o żywiołowość na scenie. Frontman Black Sabbath, przez lata bardzo dużo pił i zażywał gigantyczne ilości narkotyków. Mimo takiego trybu życia, Ozzy trzyma się całkiem nieźle i jak się okazuje, wszystko dzięki mutacji DNA. 

Przez lata swojej działalności, Ozzy Osbourne nie tylko nagrał kultowe płyty, ale również kilka razy lądował w areszcie, robił totalnie dziwne rzeczy i zażywał gigantyczne ilości narkotyków, zapijając to wszystko alkoholem. Mimo tak szalonego trybu życia, Ozzy trzyma się całkiem nieźle, a niedawno udało mu się pokonać zapalenie płuc i infekcję dłoni. Jak to możliwe, że przy takim trybie życia Ozzy jeszcze żyje? Odpowiedzą jest: mutacja DNA.

JONATHAN DAVIS NIE BARDZO LUBI OSTATNIĄ PŁYTĘ KORNA. CO PRZESZKADZA WOKALIŚCIE?


Mutacja DNA pozwoliła Ozzy'emu przeżyć tak ostry tryb życia

Zasadniczo, można stwierdzić, że Ozzy jest mutantem, biolog Bill Sullivan, odkrył, że Ozzy ma tak ogromną tolerancję na alkohol i narkotyki, dzięki mutacji DNA. Sullivan twierdzi, że tego typu geny są praktycznie niespotykane i to właśnie dzięki nim, Ozzy nie wylądował na tamtym świecie. Co w zasadzie jest bardzo trafne, bo jak stwierdził kiedyś sam Osbourne, lata 80-te pamięta bardzo słabo. Faktycznie, to był jeden z najmocniejszych okresów w życiu Ozza. Widać to szczególnie w filmie 'The Dirt'.
 

ILE METALLICA ZAROBIŁA NA TRASIE PO EUROPIE? KWOTA MOŻE POWALIĆ


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz