Daniel Wardziński

09.09.2015 (11:15)

Oddział Zamknięty - duże zmiany w składzie zespołu. Nowa płyta już niebawem - kiedy premiera?Skład Oddziału Zamkniętego na przestrzeni lat zmienił się zasadniczo. Sprawdźcie jak wygląda ekipa OZ przed rozpoczęciem prac nad nowym albumem. Najnowsze informacje już teraz na EskaROCK.pl.

Oddział Zamknięty znowu zmienił skład. Jak wygląda aktualna ekipa OZ? Grupa zbiera się do pracy nad nowym albumem, a z oryginalnego składu został już tylko jeden członek. Do grupy wrócił natomiast wokalista pracujący z zespołem jeszcze w latach 90. Jak wygląda aktualny skład? Kiedy ukaże się nowy album? Sprawdźcie najnowsze informacje dotyczące kolejnej produkcji polskich legend rocka.

>>> Puchar Świata 2015 - plan trasnmisji TV. Kiedy grają Polacy? Gdzie oglądać? <<<
 
Do zespołu wrócił Jarek Wajk, wokalista, który wraz z Oddziałem Zamkniętym nagrywał płyty Terapia i Bezsenność. Zastąpił Cezarego Zybałę-Strzeleckiego, który współpracował z zespołem od 2003 roku. Jedynym członkiem grupy, który działa nieprzerwanie od początku istnienia OZ jest gitarzysta Wojciech Łuczaj-Pogorzelski. Bez zmian obeszło się na stanowisku basisty - pozostaje nim związany z grupą od 2003 roku Grzegorz Ornette Stępień. Gitarzystę Piotra Ożerskiego zastąpiła Anna Jęczarek - uczestniczka Must Be The Music. Dariusza Henczela na perkusji zmienią natomiast dwie osoby - Kuba Majerczyk i Maciej Kudła.

>>> Kiedy jest Dzień Nauczyciela 2015? Sprawdźcie szczegóły <<<
 
Zespół planuje w najbliższym czasie rozpocząć pracę nad nową płytą. Jaki będzie jej tytuł i kiedy się ukaże - na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że Oddział Zamknięty wraca.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz