Daniel Wardziński

09.09.2015 (11:15)

Oddział Zamknięty - duże zmiany w składzie zespołu. Nowa płyta już niebawem - kiedy premiera?Skład Oddziału Zamkniętego na przestrzeni lat zmienił się zasadniczo. Sprawdźcie jak wygląda ekipa OZ przed rozpoczęciem prac nad nowym albumem. Najnowsze informacje już teraz na EskaROCK.pl.

Oddział Zamknięty znowu zmienił skład. Jak wygląda aktualna ekipa OZ? Grupa zbiera się do pracy nad nowym albumem, a z oryginalnego składu został już tylko jeden członek. Do grupy wrócił natomiast wokalista pracujący z zespołem jeszcze w latach 90. Jak wygląda aktualny skład? Kiedy ukaże się nowy album? Sprawdźcie najnowsze informacje dotyczące kolejnej produkcji polskich legend rocka.

>>> Puchar Świata 2015 - plan trasnmisji TV. Kiedy grają Polacy? Gdzie oglądać? <<<
 
Do zespołu wrócił Jarek Wajk, wokalista, który wraz z Oddziałem Zamkniętym nagrywał płyty Terapia i Bezsenność. Zastąpił Cezarego Zybałę-Strzeleckiego, który współpracował z zespołem od 2003 roku. Jedynym członkiem grupy, który działa nieprzerwanie od początku istnienia OZ jest gitarzysta Wojciech Łuczaj-Pogorzelski. Bez zmian obeszło się na stanowisku basisty - pozostaje nim związany z grupą od 2003 roku Grzegorz Ornette Stępień. Gitarzystę Piotra Ożerskiego zastąpiła Anna Jęczarek - uczestniczka Must Be The Music. Dariusza Henczela na perkusji zmienią natomiast dwie osoby - Kuba Majerczyk i Maciej Kudła.

>>> Kiedy jest Dzień Nauczyciela 2015? Sprawdźcie szczegóły <<<
 
Zespół planuje w najbliższym czasie rozpocząć pracę nad nową płytą. Jaki będzie jej tytuł i kiedy się ukaże - na razie nie wiadomo, ale pewne jest, że Oddział Zamknięty wraca.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz