Dominik Pajewski

22.09.2020 (13:51)

Nowy trend na Tik Toku - ludzie piłują sobie zęby pilnikiem do paznokciTik Tok to miejsce, które coraz trudniej ogarnąć, a kolejne trendy i wyzwania pokazują, że platforma skręca coraz częściej w dziwne rejony. Przykładem może być to, że ostatnim wyzwaniem na Tik Toku jest piłowanie sobie zębów pilnikiem.

Mówi się, że Tik Tok to domena młodzieży, która lubi bawić się konwencją aplikacji, jednocześnie wiedząc, że można zdobyć sporą popularność. Jednak, Tik Tok coraz częściej zmienia się w miejsce dziwnych akcji, które czasami powodują to, że można dosłownie złapać się za głowę. Jednym z nowych trendów jest piłowanie sobie zębów pilnikiem do paznokci.

NAJSTARSZA CÓRKA OZZY'EGO OSBOURNE'A WYDAJE DEBIUTANCKI ALBUM!
 


Nowy trend na Tik Toku - ludzie piłują sobie zęby pilnikiem do paznokci

O co chodzi? W zasadzie o poprawę uśmiechu, chociaż nikt racjonalnie myślący w to nie wierzy. Nowy trend, to piłowanie nierównych zębów pilnikiem do paznokci, byleby tylko je wyrównać. Dentyści podkreślają, że to bardzo nieodpowiedzialne i może prowadzić do trwałych uszkodzeń zębów. Czy da się to wytłumaczyć? Ciężko zgadnąć... Tak wygląda to w praktyce:

@miadio

Filing my teeth down ##fyp ##dentist ##notreally

♬ I hope I make dentists cringe - Mia Dio

PLAYSTATION 5 - CENA, PREMIERA, WYGLĄD

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz