Dominik Pajewski

23.03.2018 (15:12)

Nowy teledysk Marilyna Mansona - w roli pielęgniarki, Courtney Love [VIDEO]Marilyn Manson rozkręcił się z promocją albumu 'Heaven Upside Down'. W teledysku do kawałka 'Tattooed in Reverse' możemy zobaczyć tym razem Courtney Love, która zagrała pielęgniarkę.

Marilyn Manson to mistrz w robieniu zamieszania i wywoływaniu kontrowersji, tym bardziej jeśli chodzi o jego nowy krążek. Płyta 'Heaven Upside Down' pojawiła się 6 października, a pierwszym singlem był kawałek 'We Know Where You Fucking Live'.

Lipa o Litzy: co łączy ateistę z katolikiem? Muzyk odpowiada
Następnie singlem był utwór 'KILL4ME', gdzie w teledysku mogliśmy zobaczyć Johnny'ego Deppa, który od wielu lat przyjaźni się z Mansonem. Tym razem w klipie do kawałka 'Tattooed in Reverse 'zobaczymy Courtney Love, która zagrała pielęgniarkę.

Oczywiście wszystko jest osadzone w klimatach Mansona, także spodziewajcie się ostrej jazdy bez trzymanki. 

 
Marilyn Manson
z pewnością zagra ten numer na żywo, podczas koncert w Polsce. Oprócz artysty, na scenie zobaczymy grupę Stone Sour.

Wikipedia: te hasła z encyklopedii są tak straszne, że będziesz mieć po nich koszmary

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • Nowa płyta SOAD powstanie? Shavo Odadjian: jestem optymistą

  2020-10-20
  Nowa płyta System Of A Down jest wyczekiwana od 15 lat i spokojnie można stwierdzić, że chyba nie doczekamy się tego krążka. Shavo Odadjian, ma jednak pozytywne spojrzenie na ten temat.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz