Krzysztof Zawistowski

22.05.2014 (13:56)

NOWY TELEDYSK: Illusion - O Przyszłości Nowy teledysk z nowej płyty Illusion - Opowieść [VIDEO]Nowy teledysk Illusion - O Przyszłości właśnie trafił do sieci. Video promuje pierwszy singiel z nowej płyty Illusion - Opowieść. W nowym klipie Illusion - O Przyszłości wykorzystano fragmenty kultowego teledysku do utworu Nóż oraz zdjęcia i pamiątki fanów. Zobacz nowy klip Illusion na EskaROCK.pl!

Na oficjalnym kanale na YouTube zespół opublikował swój nowy teledysk Illusion - O Przyszłości. Nowy klip Illusion - O Przyszłości promuje pierwszy singiel z pierwszej po 16 latach studyjnej, nowej płyty Illusion - Opowieść.

>>> Rockowe koncerty 2014: Wszystkie rockowe gigi <<<

W nowym teledysku Illusion - O Przyszłości wykorzystano fragmenty archiwalne fragmenty teledysku Illusion - Nóż autorstwa Yacha Paszkiewicz. Nowy klip Illusion był także kręcony na półwyspie Westerplatte, tak samo jak Nóż. - Chcieliśmy tym klipem troszkę retrospektywnie spojrzeć na wszystko. Miejsca się zmieniają, czasy się zmieniają, gęby nam się zmieniają, ale miłość do muzyki zostaje. Myślę, że wyszło fajnie - wyjaśnia Tomasz Lipa Lipnicki.

>>> Behemoth zatrzymany w Rosji <<<


Ważna rolę w klipie odgrywają równię pamiątki i zdjęcia związane z Illusion zebrane w ramach facebookowej akcji zbieramy wspomnienia. Twórcy nowego teledysku Illusion, Manta Studio odwiedziła z kamerą właścicieli najciekawszych pamiątek i zaproponowała im występ w klipie. Reżyser nowego teledysku Illusion - O Przyszłości tak komentuje udział fanów: - Dla mnie, jako autora scenariusza, obecność fanów to największa siła teledysku. To oni będą go przecież oglądać.

Nowa płyta Illusion - Opowieść trafiła do sprzedaży 22.03.2014.

Illusion - O Przyszłości


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • Nowy Bond trafi tylko na platformy streamingowe? Ile w tym prawdy?

  2020-10-27
  Nowa odsłona przygód Jamesa Bonda, ma być zakończeniem występów jako agent 007 dla Daniela Craiga. Wiemy już, że film nie pojawi się w kinach w listopadzie, a planuje się, by przełożyć premierę na kwiecień 2021. Pojawiły się także plotki, że film pojawi się tylko na platformie streamingowej. Ile w tym prawdy?
 • Marilyn Manson wziął ślub. Kim jest wybranka artysty?

  2020-10-27
  Marilyn Manson znany jest z tego, że stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy. Okazuje się jednak, że nie wszystko da się ukryć przed opinią publiczną. Niedawno Nicholas Cage zdradził, że wokalista wziął ślub!
 • Frontman Toola ma mocny przekaz do antycovidowców

  2020-10-27
  Wokalista Toola, przyznał niedawno, że zmaga się z powikłaniami po koronawirusie. Maynard postanowił także wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy deklarują się jako antycovidowcy.
 • Muzycy Metalliki, Red Hot Chili Peppers, producent Ozzy'ego i Post Malone jamowali razem (WIDEO)

  2020-10-27
  Pandemia koronawirusa zatrzymała cały świat i wygląda na to, że powrót do normalności jeszcze trochę zajmie. Muzycy postanowili, że nie będą bezczynie czekać i postanowili trochę pograć wspólnie.  
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz