Daniel Wardziński

15.01.2014 (13:55)

NOWY ROCKOWY ZESPÓŁ: John Paul Jones z Led Zeppelin zakłada skład Minibus Pimps [VIDEO]Niekwestionowana Legenda Rocka i wybitny multiinstrumentalista - John Paul Jones z Led Zeppelin założyli nowy rockowy zespół. Sprawdź, kto będzie z nim pracował w Minibus Pimps!

John Paul Jones, jedna z najbardziej wszechstronnych i kreatywnych legend rocka, założył nowy zespół o nazwie Minibus Pimps. Drugim członkiem zespołu jest pochodzący ze Skandynawii Deathprod. Pierwszy wspólny album zespołu usłyszymy niebawem. Premierę zaplanowano na 3 marca.

>>> NOWY ROCKOWY ZESPÓŁ: basiści Megadeath i Anthrax łączą siły <<<


Po zawieszeniu działalności swojego macierzystego zespołu zajął się fascynującą solową karierą - wydał cztery albumy z których ostatni to The Thunderthief z 2001 roku. Działał też w takich grupach jak Them Crooked Vultures, gdzie towarzyszyli mu Dave Grohl (znany z Nirvany czy Foo Fighters) i Josh Homme (Queens Of The Stone Age) czy Seasick Steve z Danem Magnussonem.

>>> Legendy Rocka: Led Zeppelin: jak zrobić muzyczną rewolucję bez mediów<<<


Tutaj możecie zobaczyć co John Paul Jones potrafi zrobić z gitarą:

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 1 PAŹDZIERNIKA GRAMY PO POLSKU! W TEN SPOSÓB WSPIERAMY ARTYSTÓW I MAMY DLA WAS COŚ OD EVENTIM.PL

  2020-09-30
  1 października to Międzynarodowy Dzień Muzyki oraz Dzień Polskiej Muzyki, także nasze uszy powinny być skierowane w stronę ulubionych artystów. W trudnym czasie pandemii, tym bardziej warto wspierać artystów, odtwarzając ich utwory z oficjalnych kanałów, bądź kupując płyty. Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji i na naszej antenie usłyszycie dużo polskiej muzyki, a jakby tego było mało, mamy dla was niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem z Eventin.pl.
 • AC/DC ujawniło szczegóły nowego wydawnictwa. Co wiemy o powrocie?

  2020-09-30
  O powrocie AC/DC mówiło się od jakiegoś czasu i jak się okazuje, informacje się potwierdzają. Grupa zaczęła robić szum w swoich social mediach, a w sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat planowanych działań. W końcu wiemy więcej na temat powrotu zespołu.
 • Szczur saper - zwierzak otrzymał złoty medal za swoje zasługi

  2020-09-30
  Na froncie wiele razy pojawiały się psy, konie, gołębie, a nawet szkolone koty. Nikt jednak nie spodziewał się wyszkolonego szczura, który jest saperem. Co więcej, gryzoń otrzymał także złoty medal za swoje zasługi.
 • Black Sabbath łączą siły z kultową marką butów. Kiedy będzie dostępna kolekcja?

  2020-09-30
  DR. MARTENS OGŁASZA NAJNOWSZĄ KOLABORACJĘ Z BLACK SABBATH, ODDAJĄC HOŁD ZESPOŁOWI W 50-LECIE WYDANIA ICH DWÓCH PIERWSZYCH ALBUMÓW.
 • Asymetria bez seansów w kinie. Kiedy i gdzie zobaczymy film?

  2020-09-30
  Asymetria to kontynuacja kultowej już dzisiaj ''Symetrii'', który uznawana jest za najlepszy film o tematyce więziennej. Okazuje się, że filmu nie zobaczymy w kinach, wszystko przez pandemię koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz