Kamil Pawłowski

13.09.2019 (14:40)

Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowyOstatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.

Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy ! Apple to firma założona przez Steve’a Jobsa, słynąca z najwyższej jakości sprzętu, za który trzeba solidnie zapłacić. Ostatnio zaprezentowano nowe smartfony - iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Najtańsza z wymienionych wersji kosztuje aż 3599 złotych, najdroższa natomiast - 5699 złotych! Wszystko za sprawą trzech aparatów, które znaleźć możemy na tylnej obudowie smartfona. Nie wszystkim przypadły one do gustu…

Nowy iPhone wywołuje stany lękowe?

Apple produkuje sprzęt od wielu lat i bardzo się ceni. Fani marki są już przyzwyczajeni do tego, że za nowy produkt muszą zapłacić ładnych kilka tysięcy. Tak też jest w przypadku najnowszych telefonów. Wszystko ze względu na nowe funkcje, jakie w nich znajdziemy. Iphone 11 będzie posiadać aż trzy aparaty - przedni, główny standardowy, a także ultraszerokokątny. To sprawi, że będziemy mogli wykonać nim najwyższej jakości zdjęcia. Gdyby tego było mało - bogatsze wersje telefonu, czyli iPhone 11 Pro oraz Pro Max będą posiadać również aparat z teleobiektywem. 
 
Niestety nowy pomysł Apple, który zakłada aż trzy aparaty umieszczone na tylnej obudowie oraz dwa czujniki, znajdujące się obok nich, nie spodobał się osobom, które cierpią na trypofobię. Jest to lęk, który odczuwany jest na widok skupisk dziur. Ten niezrozumiały strach dotyka ż 15% ludzi na całym świecie. Lęk na widok skupisk dziur jest na tyle silny, że uniemożliwia podejmowanie racjonalnych decyzji. Kiedy internauci cierpiący na trypofobię, zobaczyli, jak będzie wyglądać nowy iPhone, od razu podkreślili, że nie będą w stanie korzystać z nowego produktu Apple. Mimo to, wątpimy aby wyniki sprzedaży marki zaczęły drastycznie spadać. Dominują jednak osoby, które są zachwycone nowymi modelami i z pewnością się w nie zaopatrzą. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake news

  2019-10-22
  Postać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.
 • Ukraiński kosmita i Billie Eilish we wspólnym numerze. Ta przeróbka was oczaruje [WIDEO]

  2019-10-22
  Billie Eilish to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd pop na rynku. Singiel 'Bad guy' to niekwestionowany hit, który zdobywa miliony wyświetleń. Ktoś postanowił połączyć numer młodej artystki, z wielkim hitem rosyjskiego kosmity Vitasa. Efekt jest zadziwiająco dobry.
 • Star Wars: The Rise Of Skywalker: finalny trailer trafił do sieci! [WIDEO]

  2019-10-22
  Star Wars: The Rise Of Skywalker: to zwieńczenie nowej trylogii, którą konsekwentnie tworzy Disney. W końcu otrzymaliśmy finalny TRAILER filmu, który będzie zwieńczeniem sagi rodu Skywalkerów.
 • Daria Zawiałow w 'Od przedszkola do Opola'. Tak śpiewała młoda wokalistka [WIDEO]

  2019-10-22
  Pamiętacie program 'Od Przedszkola do Opola', gdzie był słynny miernik hałasu? Wielu wokalistów tam zaczynało swoją drogę muzyczną, a wśród nich jest sama Daria Zawiałow
 • Deadpool 3 potwierdzony? Ryan Reynolds wstawił wymowne zdjęcie

  2019-10-22
  Deadpool 3 jest od pewnego czasu w stanie zawieszenia. Wiadomo, że Disney kupił studio FOX, jednak nie wiadomo było, co dalej z Deadpoolem. Okazuje się, że sprawa chyba ruszyła z miejsca, tak przynajmniej wskazuje zdjęcie Ryana Reynoldsa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz