Kamil Pawłowski

13.09.2019 (14:40)

Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowyOstatnio wydarzyło się coś, na co od dłuższego czasu czekali wszyscy fani firmy Apple. Podczas specjalnej konferencji, marka zaprezentowała szczegóły dotyczące nowych smartfonów. Mowa tu o iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Naprawdę robią one wrażenie. Mimo wysokiej ceny, smartfony już teraz robią furorę, a fani firmy odkładają pieniądze na ich zakup. Niestety nie wszyscy będą mogli korzystać z wypasionych telefonów Apple, ponieważ u niektórych osób wywołują one stany lękowe.

Nowy iPhone wywołuje stany lękowe? Wszystko przez wygląd tylnej obudowy ! Apple to firma założona przez Steve’a Jobsa, słynąca z najwyższej jakości sprzętu, za który trzeba solidnie zapłacić. Ostatnio zaprezentowano nowe smartfony - iPhone 11, iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Najtańsza z wymienionych wersji kosztuje aż 3599 złotych, najdroższa natomiast - 5699 złotych! Wszystko za sprawą trzech aparatów, które znaleźć możemy na tylnej obudowie smartfona. Nie wszystkim przypadły one do gustu…

Nowy iPhone wywołuje stany lękowe?

Apple produkuje sprzęt od wielu lat i bardzo się ceni. Fani marki są już przyzwyczajeni do tego, że za nowy produkt muszą zapłacić ładnych kilka tysięcy. Tak też jest w przypadku najnowszych telefonów. Wszystko ze względu na nowe funkcje, jakie w nich znajdziemy. Iphone 11 będzie posiadać aż trzy aparaty - przedni, główny standardowy, a także ultraszerokokątny. To sprawi, że będziemy mogli wykonać nim najwyższej jakości zdjęcia. Gdyby tego było mało - bogatsze wersje telefonu, czyli iPhone 11 Pro oraz Pro Max będą posiadać również aparat z teleobiektywem. 
 
Niestety nowy pomysł Apple, który zakłada aż trzy aparaty umieszczone na tylnej obudowie oraz dwa czujniki, znajdujące się obok nich, nie spodobał się osobom, które cierpią na trypofobię. Jest to lęk, który odczuwany jest na widok skupisk dziur. Ten niezrozumiały strach dotyka ż 15% ludzi na całym świecie. Lęk na widok skupisk dziur jest na tyle silny, że uniemożliwia podejmowanie racjonalnych decyzji. Kiedy internauci cierpiący na trypofobię, zobaczyli, jak będzie wyglądać nowy iPhone, od razu podkreślili, że nie będą w stanie korzystać z nowego produktu Apple. Mimo to, wątpimy aby wyniki sprzedaży marki zaczęły drastycznie spadać. Dominują jednak osoby, które są zachwycone nowymi modelami i z pewnością się w nie zaopatrzą. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz