15.03.2012 (10:27)

Nowy album KeaneKeane - jeden z najciekawszych brytyjskich zespołów rockowych powraca z nową płytą! Premiera albumu zatytułowanego „Strangeland” odbędzie się już 8 maja. Nadchodząca płyta będzie czwartym krążkiem w dyskografii Brytyjczyków. Nad produkcją materiału tym razem czuwał Dan Grech znany m.in. ze współpracy z Radiohead, The Vaccines, Howling Bells czy Laną del Rey. „Strangeland” to pierwszy album zespołu w poszerzonym składzie – dotychczasowe szeregi tria Keane zasilił gitarzysta basowy Jesse Quin. Jak zmieniło się brzmienie Keane po 4 latach od wydania ostatniego albumu “Perfect Symmetry”? Jak przyznaje zespół, “Strangeland” to najbardziej osobista i szczera płyta w ich dorobku. “Strangeland” jest jak wielka przygoda, która każdemu przynosi coś innego. I jak każda przygoda jest pełna niepewności i potencjalnych wpadek, ale też daje możliwość nowych, wspaniałych odkryć” – mówi o albumie klawiszowiec grupy, Tim Rice-Oxley.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Behemoth jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot

  2020-02-28
  Behemoth od wielu lat podbija zagraniczne sceny, a od jakiegoś czasu grupa jest także gwiazdą dużych festiwali.Teraz zespół Nergala jest nominowany w tej samej kategorii co Rammstein i Slipknot. Chodzi oczywiście o najlepszy performance.
 • Open'er 2020 - LINE UP. Kto wystąpi na festiwalu w Gdyni?

  2020-02-28
  Open'er 2020 odbędzie się w dniach 1-4 lipca w Gdyni na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Jak co roku na północ Polski zjadą światowe gwiazdy, wśród których z pewnością nie zabraknie rockowych zespołów na najwyższym poziomie. Kto wystąpi na Open'erze 2020? Line up jest aktualizowany na bieżąco.
 • Kasia Lins - dziś premiera singla i teledysku "Rób tak dalej". Zapowiedź nowego albumu "Moja wina"

  2020-02-28
  Kasia Lins zapowiada nowy album „Moja wina”, następcę świetnie przyjętego debiutu pt.: „Wiersz ostatni” (2018). Już teraz można posłuchać pierwszego singla „Rób tak dalej” - opowieści o ciekawości i niezaspokojeniu, o potrzebie, która jest powodem, a staje się sensem.
 • Aquaman jako Ozzy Osbourne. Jason Mamoa wystąpi w nowym klipie Ozzy'ego

  2020-02-28
  Promocja nowej płyty Ozzy'ego Osbourne'a nie zwalnia nawet na chwilę. Po świetnie przyjętych singlach, nowy numer będzie promowany klipem, w którym wystąpi sam Aquaman.
 • Jak powstaje scena Rammstein? Zespół opublikował specjalne nagranie

  2020-02-28
  Z trasy na trasę, koncerty Rammstein są coraz większe i coraz bardziej monumentalne. Zespół udostępnił specjalne nagranie, w którym widać jak powstaje ogromna scena, którą zobaczymy również w Polsce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz