Anna Skalik

30.06.2014 (12:31)

NOWOSCI MUZYCZNE: Bon Jovi, New Jersey - reedycja płyty na jubileusz zespołu. Sprawdź informacje. [VIDEO]Reedycja płyty New Jersey Bon Jovi ukaże się z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Będzie to jedna z niespodzianek dla fanów od grupy. Sprawdź, co jeszcze zespół Bon Jovi przygotował z okazji swojego jubileuszu.

New Jersey - czwarta płyta Bon Jovi - ukaże się w 2014 w reedycji. Zespół taką właśnie niespodziankę przygotował dla swoich fanów w związku z trzydziestą rocznicą powstania grupy. Reedycja New Jersey to tylko jeden z kilku prezentów od zespołu, bo zapowiedzieli, że powtórnie wydadzą także inne perły ze swojego dorobku muzycznego.

Kiedy ukaże się reedycja New Jersey? Tego jeszcze nie wiemy, jednak wiadomo, że materiał dostępny będzie w kilku wersjach: standardowej, digitalowej, wersji deluxe - na dwóch płytach, oraz wersji super deluxe z dwiema płytami CD i jedną DVD. Do edycji deluxe i super deluxe dołączone będą różne niepublikowane materiały, demówki, a także booklet.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Bon Jovi to jeden z tych zespołów, które bezspornie zaliczyć należy do prawdziwych legend rocka. Nie dość, że grają od 30 lat i zna ich cały świat, to nadal nie spoczywają na laurach i tworzą nową muzykę. W 2013 ukazał się ich 12 już album studyjny - What About Now. Promujące go tournee dostało nawet nagrodę Billboard 2014 w kategorii najlepsza trasa koncertowa.

Płyta New Jersey, która doczeka się swojej reedycji w 2014 ukazała się w 1988 i zawierała takie legendarne numery jak Bad Medicine czy I'll Be There For You.

>>> Bon Jovi uhonorowany statuetką Billboard Music Awards 2014 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Bill Withers nie żyje. Odszedł autor hitu "Ain't No Sunshine"

  2020-04-03
  Bill Withers nie żyje! Autor hitu "Ain't No Sunshine" odszedł w wieku 81 lat.
 • Samuel L. Jackson, w klimacie Tarantino zachęca do zostania w domu

  2020-04-03
  Podczas pandemii koronawirusa, jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie, to pozostanie w domu i tak naprawdę przeczekanie całego zamieszania. Samuel L. Jackson ma na to sposób i to w iście tarantinowskim klimacie.
 • UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! Specjalna akcja zespołu, z okazji 40-lecia ,,Ace Of Spades''

  2020-04-03
  Motörhead to najgłośniejszy zespół wszechczasów. Ale czy umiesz stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą PLAYLISTĘ oraz swój własną grafikę z Warpigiem?
 • NO MORE ELECTRO! - nowy teledysk w sieci [WIDEO]

  2020-04-03
  NO MORE ELECTRO! - to zespół założony w 2019 roku, przez doświadczonych muzyków śląskiej sceny (m.in. Iowa Super Soccer, Sztywny Pal Azji, NEGATYW, Dobre Ludzie, LOCOMOTIVESUN, Roboty Na Wysokości).
 • ARMIA - kolejne 2 płyty wznowione na winylu, już w sprzedaży!

  2020-04-03
  Do sprzedaży trafiły 2 kolejne reedycje płyty Armii na winylu. Wydawnictwa te dostępne są w sprzedaży online.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz