Anna Skalik

30.06.2014 (12:31)

NOWOSCI MUZYCZNE: Bon Jovi, New Jersey - reedycja płyty na jubileusz zespołu. Sprawdź informacje. [VIDEO]Reedycja płyty New Jersey Bon Jovi ukaże się z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Będzie to jedna z niespodzianek dla fanów od grupy. Sprawdź, co jeszcze zespół Bon Jovi przygotował z okazji swojego jubileuszu.

New Jersey - czwarta płyta Bon Jovi - ukaże się w 2014 w reedycji. Zespół taką właśnie niespodziankę przygotował dla swoich fanów w związku z trzydziestą rocznicą powstania grupy. Reedycja New Jersey to tylko jeden z kilku prezentów od zespołu, bo zapowiedzieli, że powtórnie wydadzą także inne perły ze swojego dorobku muzycznego.

Kiedy ukaże się reedycja New Jersey? Tego jeszcze nie wiemy, jednak wiadomo, że materiał dostępny będzie w kilku wersjach: standardowej, digitalowej, wersji deluxe - na dwóch płytach, oraz wersji super deluxe z dwiema płytami CD i jedną DVD. Do edycji deluxe i super deluxe dołączone będą różne niepublikowane materiały, demówki, a także booklet.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Bon Jovi to jeden z tych zespołów, które bezspornie zaliczyć należy do prawdziwych legend rocka. Nie dość, że grają od 30 lat i zna ich cały świat, to nadal nie spoczywają na laurach i tworzą nową muzykę. W 2013 ukazał się ich 12 już album studyjny - What About Now. Promujące go tournee dostało nawet nagrodę Billboard 2014 w kategorii najlepsza trasa koncertowa.

Płyta New Jersey, która doczeka się swojej reedycji w 2014 ukazała się w 1988 i zawierała takie legendarne numery jak Bad Medicine czy I'll Be There For You.

>>> Bon Jovi uhonorowany statuetką Billboard Music Awards 2014 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Banknot Euro z wizerunkiem Warszawy. Do obiegu trafi limitowana edycja

  2019-11-15
  Banknoty kolekcjonerskie są z biegiem czasu sporo warte i z pewnością tak będzie i tym razem. Co ciekawe, specjalny banknot Euro będzie zawierał widok Warszawy. Gdzie będzie można go zdobyć?
 • Northlane w Polsce 2019 - bilety, data, i miejsce koncertu australijskiego zespołu

  2019-11-15
  Northlane zapowiada nowy album i wraca po rocznej przerwie na koncert do Polski! Australijczycy wystąpią 12 grudnia na jedynym koncercie w Polsce w warszawskim klubie Proxima! W roli supportów wystąpią Silent Planet, Void of Vision oraz gość specjalny, który zostanie ogłoszony już niebawem! Organizatorem koncertu jest agencja Winiary Bookings.
 • Stworzono antysmogowe piwo! Jak działa wyjątkowy trunek?

  2019-11-15
  Walka ze smogiem trwa i jest dość nierówna, jednak Czesi wpadli na wyjątkowy pomysł, aby z zanieczyszczeniem powietrza walczyć dzięki specjalnemu piwu.
 • Kult Film - gdzie oglądać film o zespole Kazika Staszewskiego?

  2019-11-15
  Kult to zespół legendarny, który wychował kilka pokolenia fanów i bardzo wyraźnie zapisał się w historii muzyki rockowej. Specjalny film dokumentalny na temat grupy Kazika Staszewskiego pojawi się w kinach. Gdzie obejrzeć film?
 • Till Lindemann skomentował sprawę związaną z pobiciem mężczyzny w barze

  2019-11-15
  Wokalista Rammstein został jakiś czas temu oskarżony o pobicie, po jednym z koncertów na trasie. Do zdarzenia doszło w barze luksusowego hotelu Bayerischer Hof w Monachium, gdzie Lindemann zatrzymał się po koncercie. Sprawa na jakiś czas przycichła, jednak teraz wokalista postanowił ujawnić kilka szczegółów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz