Anna Skalik

30.06.2014 (12:31)

NOWOSCI MUZYCZNE: Bon Jovi, New Jersey - reedycja płyty na jubileusz zespołu. Sprawdź informacje. [VIDEO]Reedycja płyty New Jersey Bon Jovi ukaże się z okazji 30-lecia istnienia zespołu. Będzie to jedna z niespodzianek dla fanów od grupy. Sprawdź, co jeszcze zespół Bon Jovi przygotował z okazji swojego jubileuszu.

New Jersey - czwarta płyta Bon Jovi - ukaże się w 2014 w reedycji. Zespół taką właśnie niespodziankę przygotował dla swoich fanów w związku z trzydziestą rocznicą powstania grupy. Reedycja New Jersey to tylko jeden z kilku prezentów od zespołu, bo zapowiedzieli, że powtórnie wydadzą także inne perły ze swojego dorobku muzycznego.

Kiedy ukaże się reedycja New Jersey? Tego jeszcze nie wiemy, jednak wiadomo, że materiał dostępny będzie w kilku wersjach: standardowej, digitalowej, wersji deluxe - na dwóch płytach, oraz wersji super deluxe z dwiema płytami CD i jedną DVD. Do edycji deluxe i super deluxe dołączone będą różne niepublikowane materiały, demówki, a także booklet.

radio internetowe online, muzyka online, muzyka za free

Bon Jovi to jeden z tych zespołów, które bezspornie zaliczyć należy do prawdziwych legend rocka. Nie dość, że grają od 30 lat i zna ich cały świat, to nadal nie spoczywają na laurach i tworzą nową muzykę. W 2013 ukazał się ich 12 już album studyjny - What About Now. Promujące go tournee dostało nawet nagrodę Billboard 2014 w kategorii najlepsza trasa koncertowa.

Płyta New Jersey, która doczeka się swojej reedycji w 2014 ukazała się w 1988 i zawierała takie legendarne numery jak Bad Medicine czy I'll Be There For You.

>>> Bon Jovi uhonorowany statuetką Billboard Music Awards 2014 <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kupujesz PlayStation 5? Pad z PS4 nie będzie działał, chyba, że...

  2020-08-04
  Sony coraz odważniej prezentuje szczegóły związane z PlayStation 5. Wiemy już, że konsola będzie miała wsteczną kompatybilność, jednak nie zagramy na niej padem z PS4, są jednak małe wyjątki.
 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz