Krzysztof Zawistowski

02.09.2014 (19:28)

NOWOŚCI MUZYCZNE 2015: Nowy album Slayera. Nowa płyta Slayera ma producenta [VIDEO]Nowości muzyczne 2015: Nowa płyta Slayera. Zespół ujawnił, kto zajmuje się produkcją nowego albumu Slayera. Nad nową płytą Slayer współpracuje z producentem Terrym Datem.

Nowy album Slayera. Na Instragramie Slayera pojawiła się kolejna pula zdjęć dokumentująca pracę nad nową płytą Slayera. Zespół m.in.: że Tom Araya jest w trakcie nagrywania wokali oraz kto będzie producentem nowego albumu Slayera. W studiu nad pracami nad nowym wydawnictwem legendy thrash metalu czuwa producent Terry Date.

>>> Slayer: Rondo Jeffa Hannemana w Jaworznie <<<

Nowa płyta Slayera będzie pierwszą płytą Slayera bez Jeffa Hannemana, który zmarł w maju 2013 roku. Na albumie Slayera 2015 nie będzie również perkusisty Dave Lombardo. W Slayerze Lombardo zastąpił były perkusista m.in. Exodus i Testament, Paul Bostaph, który powraca do Slayera po 12-letniej przerwie.

Obecność Terry'ego Date'a na nowym albumie Slayera powinna ucieszyć zarówno tych oldschoolowych, jak i nie oldschoolowych fanów Slayera. Terry Date był odpowiedzialny za brzmienie legendarnych, metalowych albumów takich ja: Pantera - Cowboys From Hell, Sanctuary - Refuge Denied, Overkill - Horrorscope, Dark Angel - Time Does Not Heal, w ostatnich latach współpracował z takimi artystami jak: Slipknot, Otep, Soulfly, czy Bring Me The Horizon. Wydaje się być odpowiednim człowiekiem do stworzenia pomostu pomiędzy oldschoolowymi riffami, a nowoczesnymi trendami w muzyce metalowej.


Nowa płyta Slayera: Sesja nagraniowa.Nowa płyta Slayera: Sesja nagraniowa.
Nowa płyta Slayera: Sesja nagraniowa.

Nowy kawałek Slayera - Implode


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Angus Young zapowiada preierowy klip AC/DC. Kiedy go zobaczymy?

  2020-10-26
  Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów i cały świat rocka. Dostaliśmy już pierwszy singiel od zespołu, jednak cały czas brak klipu, na który czeka wiele osób. Angus Young postanowił zapowiedzieć obrazek, jednocześnie uspokajając fanów.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz